Vasarą darbostogoms duris atveria „Spiečiaus“ centrai

Inovacijų agentūros nuotr.
Vasarą darbo vietą galima rasti „Spiečiuje“.
Inovacijų agentūra informuoja, jog pradeda akciją „Vasara Spiečiuje“. Trylikoje miestų, tarp jų ir Šiauliuose, veikiantys bendradarbystės centrai „Spiečius“ atveria duris visiems, vasaros metu planuojantiems darbostogas Lietuvoje.

Keliaujantys po Lietuvą ar ieškantys sau patogios darbo vietos gali atvykti į bet kurį „Spiečių“ ir naudotis moderniai įrengta darbo vieta visiškai nemokamai. Darbo vietą sau ar visai savo komandai šiemet galima gauti dar paprasčiau ir greičiau.

„Ši „Vasara Spiečiuje“ akcija vyksta jau kelerius metus, o pernai metais sulaukė ypač didelio susidomėjimo: po „Spiečius“ keliavo per šimtą vasarotojų – lankėsi tiek pavieniai asmenys, tiek komandos, – sako Indrė Gendroliūtė-Gerulienė, Inovacijų agentūros Bendrųjų verslo kompetencijų departamento Regioninės verslo transformacijos skyriaus vadovė. – Įprastai „Spiečiai“ yra atviri tik bendradadarbystės centrų nariams, tačiau vasaros laikotarpiu, kuomet nemaža dalis narių atostogauja, galime atverti duris visiems, norintiems pakeisti darbo aplinką.“

„Darbas nuotoliniu būdu jau tapo įprastas, todėl ir šiemet tikimės, jog „Spiečiai“ bus ta vieta, kurioje bursis Lietuvoje darbostogas planuojantys specialistai, startuoliai ir komandos, – sako ji. – Ši akcija – ne tik unikali galimybė kelioms dienoms ar net visai vasarai gauti darbo vietą visoje Lietuvoje, bet ir puiki proga susipažinti su regionų verslininkais.“

Apsilankyti ir darbuotis bet kuriame ar keliuose „Spiečiuose“ kviečiami visi norintys: tiek laisvai samdomi specialistai, įmonių darbuotojai, norintys pakeisti aplinką, studentai ar startuoliai ir nedidelės komandos, planuojančios savo komandos susibūrimus ir ieškančios įkvepiančios erdvės darbui.

I. Gendroliūtė-Gerulienė pažymi, jog šiemet gauti darbo vietą bus galima dar greičiau ir paprasčiau nei pernai: tereikia užpildyti registracijos formą, o atvykti darbuotis galima iškart po „Spiečiaus” koordinatoriaus patvirtinimo.

Trylikoje bendradarbystės centrų „Spiečius” yra per 80 darbo vietų, centruose taip pat įrengtos susitikimų, renginių ar laisvalaikio erdvės – viskas, ko reikia sklandžiam ir kokybiškam darbui.

„Spiečių“ tinklas dengia visą šalies teritoriją – centrai veikia Klaipėdoje, Birštone, Panevėžyje, Utenoje, Šiauliuose, Kėdainiuose, Ukmergėje, Rokiškyje, Alytuje, Marijampolėje, Tauragėje, Plungėje ir Visagine. „Spiečiai” veikia įvairiose miestų vietose: centrinėse aikštėse, bulvaruose, šalia parkų ir ežerų, yra įsikūrę verslo centruose ir net dvaro komplekso patalpose. Ši akcija vyks iki rugpjūčio 31 d.