Vaidas Bacys – trečios mokyklos direktorius

Gied­riaus BA­RA­NAUS­KO asociatyvi nuo­tr.
Šiaulių rajono savivaldybės taryba vakar Kurtuvėnų mokyklos-daugiafunkcio centro direktoriumi 5 metų kadencijai paskyrė Vaidą Bacį, laimėjusį konkursą į šias pareigas. Tai jau trečia mokykla, kuriai vadovaus šis pedagogas.

Jis taip pat yra Aukštelkės mokyklos-daugiafunkcio centro ir Bubių mokyklos direktorius.
Švietimo ir sporto skyriaus vedėjo pavaduotojas Raimondas Galkus patvirtino, kad šių trijų mokyklų junginys galėtų rajone tapti pirmąja jungtine mokykla.

Pagal mokyklų tinklo pertvarkos planą, tokia jungtinė mokykla turėtų pradėti veiklą jau nuo šių metų rugsėjo 1 dienos, tačiau tam dar reikalingi valstybinių teisė aktų pakeitimai. Jei šis planas pavyktų, minėtų trijų švietimo įstaigų jungtinė mokykla būtų pirmoji šalyje.
 

Komentarai

Taip    Ket, 2020-01-30 / 15:26
Kaip mokyklų vadovas ir buvęs švietimo viceministras, jis labai tinka vadovauti ir 3 mokykloms, galėtų vadovauti ir visoms Šiaulių rajono mokykloms, sugebėtų.
Ai, pofik    Ket, 2020-01-30 / 16:22
jei jau taip, tada gal Monkevičius iš sostinės visoms Lietuvos mokykloms lai ima vadovauti......................... Vis tiek tuo rašysim: ,,ACIŲ UZ DEMESI",.... ;(((((((((
to ai, pofigistui    Ket, 2020-01-30 / 17:25
Nežinau Monkevičiaus , ar Šiaulietis ? . Bet kodėl toks nusivylęs ar nusvilęs ar bailys ? Imkis pats vadovauti ..., O ne rašinėkite, gerb. pone , kaip kaktusas - "ačiū už dėmesį" ( originalo kalba rašėte "AČIŲ UZ DEMESI"? Kokioje mokykloje Jūs mokėte ( ? )s ?
??    Ket, 2020-01-30 / 21:26
Gal užbaikite nesąmoningas pertvarkas mokyklų tinkle?Jei yra mokykla,tai joje turi būti vienas vadovas.O ne taip,kad su viena sėdyne sėdi ant trijų kėdžių...
TO to ai, pofigistui     Pen, 2020-01-31 / 08:17
Monkevičius yra akmeniškis, jei ką. O, ką tamsta esi baigęs, ir ką pasiekęs, kad neskiri ironijos, jumoro nuo tiesioginės kalbos. Ko gero Pitrėnienės kursiokas ;)))
Abejojantis    Pen, 2020-01-31 / 08:22
Šiaulių rajonas iki plintuso numenkino švietimo įstaigos vadovo instituciją. Bacys eksperimentuoja, atlyginimas geras. Apie kokį vadovo darba, apart dokumentu tvarkymą internetu galima kalbėti, kai vadovas neturi net vairuotojo teisių. Yra problemų ir klausimų, kuriuos vadovas turi spręsti čia ir dabar ir žmogiškas betarpiškas bendravimas tikrai ne paskutinėje vietoje. Kuriame UABus, o ne saugome mokyklas. Kam reikėjo daryti farsą su konkursais į šių mokyklų direktoriaus pareigas, jei seniai buvo numatytas trijų mokyklų administracijos jungimas su konkrečiu vadovu? Šiuo metu rajone gal 8 ugdymo įstaigos dirba be vadovų arba jų kadencijos pasibaigę. Kai Bacys vėl pakels sparnus į politinio pasitikėjimo kėdę, ar atsiras savižudis, kuris vadovaus 3 mokykloms, 3 skirtingose gyvenvietėse. Ir kas tada lauks beeksperimentuojančių mokyklų? Kita vertus, nelabai kas jų ir klaus...
Nauda    Pen, 2020-01-31 / 10:26
Bacys įvedė žirkles mokytojams, taip pat eksperimentuodamas kaip viceministras su Steponavičium priešaky. 10 metų prireikė tad žirkles panaikinti, o kiek milijonų tai kainavo. Va kuo baigėsi eksperimentas
Pilnatis    Pen, 2020-01-31 / 10:28
Pilnatis arteja.. marazmas.. bardakas... kaip jis fiziskai speja.. koks darbo grafikas.. transportas. Tragedija!!!!
FIGARO...FIGARO...........    Šeš, 2020-02-01 / 20:56
KAI DIREKTORIUS TIKRAS NAMŲ ŠEIMININKAS, JIS KASRYT SUTIKS MOKINIUS, MOKYTOJUS, BET KADA PASIKALBĖS, SPRĘS PROBLEMAS...O ČIA ...FIGARO ŠEN, FIGARO TEN...OI, NENORĖTUME TĖVAI TOKIO M-KLOS DIREKTORIAUS...NIEKADA.

Komentuoti

Paprastas tekstas

  • HTML žymės neleidžiamos.