V. Čmilytė- Nielsen: mažiausiai klausimų kyla susisiekimo, ūkio ir užsienio reikalų ministrams

Mariaus Morkevičiaus (ELTA) nuotr.
Seimo opozicijos lyderė liberalė Viktorija Čmilytė-Nielsen.
Seimo opozicijos lyderė liberalė Viktorija Čmilytė-Nielsen mano, kad artimiausiu laiku gali įvykti dideli pasikeitimai Vyriausybėje, ir tai bus didelė intriga.

„Manau, kad artimiausiu laiku galėtumėme pamatyti didelius pasikeitimus Ministrų Kabinete, ir tai, žinoma, irgi bus didelė intriga artėjančio mėnesio“, – sakė politikė.
Ji atsisakė nurodyti Eltai, kokių ministrų darbas netenkina opozicijos, tačiau sakė, kad mažiausiai klausimų būtų susisiekimo, ūkio ir užsienio reikalų ministrams.
„Asmenybių aš nevardinsiu, atkreipčiau dėmesį į tai, kad ir naujasis prezidentas yra išskyręs berods du ministrus, kurių darbu jis nėra patenkintas. Suprantu, kad premjeras galbūt kitaip mato. (...) Yra klausimų daugeliui ministrų. Galbūt tarp tokių, kuriems mažiausiai klausimų kyla, išskirčiau susisiekimo, ūkio, užsienio reikalų ministrus, su jais bendradarbiavimas, darbas yra teigiamas“, – sakė Seimo opozicijos lyderė V. Čmilytė-Nielsen.
Pasak jos, šiuo metu valdančiosios koalicijos didysis uždavinys yra išlaikyti valdančiąją daugumą po visų tų rinkimų rezultatų, kurie jiems „buvo vienareikšmiškai nesėkmingi“.
Kaip ELTA jau skelbė, premjeras Saulius Skvernelis teigia, kad, jei būtų jo valia, po liepos 12 dienos Ministrų Kabinetas tikrai keistųsi iš esmės.
„Yra daug, jeigu.... Jei tai būtų mano sprendimai, Kabinetas tikrai keistųsi iš esmės", – antradienį apie Ministrų Kabineto galimus pokyčius kalbėjo sakė S. Skvernelis.