UAB „Šiaulių sauga“ konsultuoja, įrengia apsaugos sistemas ir užtikrina apsaugą

Artūro STAPONKAUS nuotr.
Tarnybos „Šiaulių sauga“ apsaugininkai pasirengę padėti.
Šiaulių regione viena iš seniausiai veikiančių apsaugos bendrovių UAB „Šiaulių sauga“, turinti ne vieną tūkstantį saugomų objektų visoje šalyje, pastaraisiais metais radikaliai išplėtė paslaugų spektrą. Iki šiol teikusi turto apsaugos paslaugą, dabar bendrovė savo klientams siūlo ne tik konsultacijas visais su apsauga susijusiais klausimais, bet ir pasirengusi įrengti apsaugos sistemas pagal individualius kliento pageidavimus.

Daugiau nei du dešimtmečius gyventojų ir įmonių turto apsauga užsiimanti bendrovė „Šiaulių sauga“ turi daugybės klientų pasitikėjimą. Bendrovės direktorius Aleksandr Laričev prisiminė ūkio pastato gaisrą, kai laiku prie saugomo objekto nuvykę bendrovės apsaugos vyrai, spėjo užkirsti kelią didelei nelaimei, netgi išsaugoti šeimos gyvybę. Po nelaimės gautas padegėlių „ačiū“ bendrovės kolektyvą šildo iki šiol.

„Klientams visada akcentuojame, kad, jeigu nenori įsirengti pilnos turto apsaugos, priešgaisrinė apsauga yra privaloma, ir nesvarbu, ar ji autonominė, ar stacionari ir prijungta prie tarnybos pulto, bet ji yra būtina. Gaisras – ne vagis, gali nepalikti net sienų“, – sakė „Šiaulių saugos“ vadovas.

Pataria būtinai pagalvoti ir apie galimo dujų nuotėkio daviklio įrengimą. Nors šiuolaikiniai dujų katilai išmanūs ir, esant didesnei dujų koncentracijai, automatiškai išsijungia, kartais lemtinga gali tapti ir nedidelė koncentracija.

„Šiaulių sauga“ teikia visas apsaugos paslaugas, pradedant nuo įsibrovimo, gaisro ir dujų nuotėkio sistemų iki vaizdo stebėjimo ir kitų apsaugos sistemų kontrolės.

„Visais rūpimais klausimais savo esamus ir potencialius klientus nemokamai konsultuojame. Jei žmogus svarsto, kokias apsaugos sistemas įsirengti, nežino, kokios fizinės įrengimo galimybės ir kokie kaštai, kviečiame kreiptis ir aptarti viską individualiai, o esant reikalui, ir objekte, kuriame reikalinga apsauga“, – sako A. Laričev.

Konsultacijos metu visada įsiklausoma į klientą, atsižvelgiama, ko jis pageidauja, kokių apsaugos sistemų nori ir pasiūlomas optimaliausias variantas. Pavyzdžiui, jei sistemas ketinama montuoti bute, įvertinama, kokiame butas aukšte, jei jis pirmame arba viršutiniame, siūloma ne tik durų, bet ir balkono durų, langų apsauga. O privačiam namui standartinio projekto nėra, jis dažniausiai individualus ir kaina priklauso nuo to, kas bus įrengta. Pasiūlymų gali būti visokių. Informacija iš objekto gali keliauti į apsaugos kompanijos pultą, sistemas valdyti gali ir pats klientas savo telefone gaudamas pranešimus – tai tarsi autonominė sistema. Taigi sistemos diegiamos tokios, kokių nori užsakovas.

„Bet vėlgi, autonominė sistema gerai, kai turto savininkas yra netoliese. Tokiu atveju gavęs signalą, jis gali greitai parvažiuoti ir pasižiūrėti, kas nutiko. O jeigu išvykęs... Beje, tokiu atveju išeitis taip pat yra – galima kreiptis į „Šiaulių saugą“ ir už tam tikrą atlygį paprašyti vienkartinės paslaugos – ekipažas operatyviai nuvažiuos pasižiūrėti, kas nutiko“, – sako „Šiaulių saugos“ vadovas.

Išvykstant, pavyzdžiui, atostogauti, bendrovė gali pasirūpinti turto apsauga įrengdama laikiną bevielę įrangą, kokią dabar populiaru montuoti statybvietėse ir kituose panašaus pobūdžio objektuose. Jei savininkas taupo, jam numatytas minimalios apsaugos rinkinukas.

Naudingi ir vadinamieji pavojaus mygtukai, kuriuos apsaugos tarnybos specialistai taip pat gali sumontuoti. Esant pagalbos poreikiui, žmogui tereikės paspausti mygtuką – apsaugos ekipažas bematant prisistatys ir priims sprendimą.

Apsaugos galimybės, pasak pašnekovo, yra plačios – esant poreikiui, visa informacija suteikiama konsultacijos metu.

Klientui, apsisprendusiam įsirengti apsaugos priemones, pačiam nieko daryti nereikia – viską kvalifikuotai ir operatyviai atliks „Šiaulių saugos“ technikai.

„Visada galima rasti protingą sprendimą, kuris atitiktų tiek paslaugos, tiek kainos lūkesčius“, – sako „Šiaulių saugos“ direktorius A. Laričev.

Jis kviečia drąsiai skambinti telefonu +370 686 73324 ir pasikalbėti rūpimais klausimais, pasikonsultuoti. Galima rašyti ir elektroniniu paštu: info@siauliusauga.lt UAB „Šiaulių sauga“ buveinė – Pramonės 15, Šiauliai.