Trečiasis COVID-19 atvejis Šiaulių „Akropolyje“

„Akropolio“ nuotr.
Šiandien nustatytas naujas koronaviruso atvejis vienos „Akropolio“ parduotuvės darbuotojui. Tai jau trečias atvejis per pastarąją savaitę.
Sporto prekių parduotuvės „Sportland“, įsikūrusioje Šiaulių „Akropolyje“, darbuotojui ketvirtadienį nustatyta COVID-19 infekcija. Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) Šiaulių skyrius šiuo metu vykdo epidemiologinį tyrimą dėl artimą sąlytį galėjusių turėti asmenų. Parduotuvė uždaryta, pilna patalpų dezinfekcija bus atliekama šiandien po 21 valandos. Apie tai praneša prekybos centro administracija.

Parduotuvė darbą atnaujins rytoj, o kartu su infekuotu asmeniu toje pačioje parduotuvėje dirbę kolegos izoliuojasi. Jie taip pat bus ištirti dėl COVID-19 viruso ir į darbą grįš leidus specialistams.

„Asmuo, kuriam šiandien patvirtina koronaviruso infekcija, paskutinį kartą darbe buvo rugsėjo 13 dieną, sekmadienį. Tądien po pietų darbuotojas pasijuto blogai, dėl to pirmadienį atliko COVID-19 testą“, – pranešime sako „Akropolis Group“ komunikacijos departamento vadovas Dominykas Mertinas.

Pasak D. Mertino, nors tai jau trečias atvejis šią savaitę Šiaulių „Akropolyje“, vadovaujantis NVSC specialistų rekomendacijomis, būtinybės dezinfekuoti visą prekybos centrą nėra.