Tilžės gatvėje laikinai keisis eismas

Gintarės DAKNYTĖS nuotr.
Nuo pirmadienio keisis Tilžės gatvės remontuojama pusė.

Šiauliuose vykstant gatvių remontams, laikinai perorganizuojamas eismas.

Šiaulių miesto savivaldybė informuoja, kad nuo rugpjūčio 18 (pirmadienio) Tilžės gatvės ruože tarp Dubijos ir Vytauto gatvių keičiamos remontuojamos gatvės pusė. Transporto eismas bus leidžiamas ką tik suremontuota Tilžės gatvės puse.

Autobusų sustojimas centro link bus įrengtas A. J. Greimo sankryžoje, o sustojimas pietinio rajono kryptimi bus grąžintas į ankstesnę jau suremontuotą vietą ties prekybos centru „Saulės miestas“.

Gyventojai turėtų atkreipti dėmesį, kad transporto eismas iš Stoties gatvės į Tilžės dėl darbų vykdymo specifikos bus uždarytas.

Eismo dalyvių prašoma būti atidžiais, stebėti laikinus kelio ženklus, būti tolerantiškais vieni kitų atžvilgiu.

Rugpjūčio 18-22 dienomis numatoma vykdyti asfaltavimo darbus Tilžės gatvės ruože tarp Talšos ir Ežero gatvių.

Atvykstantieji nuo mieto centrinės dalies bus nukreipiami Talšos ir Ežero gatvėmis, apvažiuoti remontuojamą Tilžės gatvės ruožą.

Atvykstantys nuo Ginkūnų galės važiuoti Tilžės gatve, tačiau būtina atidžiai stebėti laikinus ženklus, kurie bus keičiami priklausomai nuo asfaltuojamos gatvės pusės.