Teismų istorijos muziejus vėl priima lankytojus

ŠAT nuotr.
Šiaulių apygardos teismo Teismų istorijos muziejų aplankė Lietuvos teisininkų draugijos Pasvalio skyriaus atstovai.

Šiaulių apygardos teisme veikiantis Teismų istorijos muziejus po remonto darbų lankytojams vėl atvėrė duris. Savo pirmąjį dešimtmetį skaičiuojantis vienintelis toks muziejus šalyje svečius pasitinka atnaujintomis interjero detalėmis, saugia, modernia elektros instaliacija.

Per keletą dienų surengtos jau keturios ekskursijos, vieni iš pirmųjų lankytojų – Lietuvos teisininkų draugijos Pasvalio skyriaus atstovai. Svečiai muziejaus lankytojų atsiliepimų knygoje pasidžiaugė esantys „sužavėti pamatyta ir išgirsta muziejaus medžiaga“. Teisininkai pageidavo, kad Teismų istorijos muziejaus kilnojamosios parodos, pavyzdžiui, apie Vasario 16-osios – Kovo 11-osios signatarus teisėjus, Lietuvos tarpukario moteris teisėjas, būtų surengtos ir Pasvalyje.

Lankytojų sulaukta ir iš Šiaulių Gegužių, Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų progimnazijų, Šiaulių technologijų mokymo centro. Ne tik Šiaulių miesto, bet ir krašto, kitų šalies regionų mokymo įstaigų atstovai – vieni iš dažniausių muziejaus lankytojų. Teismų istorijos muziejus svečių sulaukia ir iš užsienio.