„Tarnaukite Lietuvai“ atminimo medalis – D. Grikšienei

Redakcijos archyvo nuotr.
Tarp Gabrielės Petkevičaitės-Bitės atminimo medalio „Tarnaukite Lietuvai“ laureatų – šiaulietė Daiva Grikšienė.

Paaiškėjo šių metų Gabrielės Petkevičaitės-Bitės atminimo medalio „Tarnaukite Lietuvai“ laureatai. Tarp 16 veikėjų šiuo medaliu bus apdovanota ir šiaulietė – visuomenininkė Daiva Grikšienė. Jai kartu su dar trimis laureatais apdovanojimas skirtas už filantropinę veiklą, ypač jaunų žmonių saviraiškos skatinimą ir rėmimą.

Medalis skiriamas siekiant skatinti Lietuvos visuomenę ir užsienio lietuvių bendruomenę neatlygintinai dirbti valstybės labui ir jos gerovei, reikšti ir įgyvendinti pozityvias idėjas, brandinančias visuomenės pilietiškumą, tautinę savimonę ir kultūrinį sąmoningumą. Keturiose skirtingose kategorijose apdovanojama po keturis laureatus.

D. Grikšienės kandidatūrą apdovanojimui teikė Šiaulių moterų LIONS klubas. Ji – aktyvi filantropinių lionizmo idėjų skleidėja ne tik Šiauliuose, bet ir visoje šalyje. Laureatė vadovavo Lietuvos LIONS organizacijai, organizavo gamtosaugines, kultūrines, socialines paramos akcijas.

Gabrielės Petkevičaitės-Bitės atminimo medalio „Tarnaukite Lietuvai“ medaliai bus įteikiami kovo 18 dieną Panevėžio kultūros centre. Ceremonijoje dalyvaus Lietuvos Respublikos Seimo Pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen.