Tardymo izoliatoriuje diegiamos modernios sistemos

ŠTI nuotr.
Šiaulių tardymo izoliatoriuje įdiegiamos modernios sistemos. Režiminiame korpuse nuo šiol veikia elektroninė įeigos sistema.

Šiaulių tardymo izoliatoriaus režiminiame korpuse įdiegta elektroninė įeigos sistema. Ne vieną dešimtmetį skaičiuojantys įspūdingo dydžio režiminio korpuso raktai tapo eksponatu ir perduoti įstaigos muziejui.

Moderni ir naujoviška sistema leidžia šiuolaikiškai kontroliuoti įėjimus į režiminį korpusą ir žymiai pagerina saugumo valdymo kokybę.

Saugumo valdymo skyriaus viršininkas Almantas Pranskūnas visų elektroninės įeigos sistemos privalumų neatskleidžia, tačiau užtikrina, kad, įdiegus sistemą, pareigūnų darbo sąlygos pagerės. Pasak jo, nuo šiol nebereikės nešiotis sunkių didelių raktų, gaišti laiką per dieną daugybę kartų užrakinant ir atrakinant senas ir ne visada paprastai atsirakinančias spynas, o apie bet kokį nukrypimą nuo įprastos saugumo situacijos sistema signalizuos iš karto.

Šiais metais įstaiga vienu iš svarbiausių savo veiklos tikslų iškėlė tinkamą saugumo valdymo organizavimą. Elektroninės įeigos sistemos įdiegimas – viena iš priemonių, kuri įdiegta, siekiant tobulinti įstaigos saugumo valdymo sistemą.

Nuo šiandien izoliatoriuje veikia ir atnaujinta pavojaus aliarmo sistema. Ji praneša apie išskirtinio pareigūnų dėmesio reikalaujančias situacijas ir padeda greitai bei efektyviai į jas reaguoti.

Saugumo valdymo sistemos atnaujinimo priemonės apima ne tik naujų technologijų diegimą. Karantinui pasibaigus, pradedami specialūs Šiaulių tardymo izoliatoriaus pareigūnų mokymai, kurių metu jie gilins savo žinias bei tobulins praktinius saugumo valdymo srities įgūdžius.

Komentuoti

Paprastas tekstas

  • HTML žymės neleidžiamos.