Talkino Kryžių kalne

Jurgitos JASNAUSKAITĖS nuotr.
Talkininkai surinko supuvusius kryžius.

Šiaulių Profesinio rengimo centro (ŠPRC) Prekybos ir verslo skyriaus bendruomenė dalyvavo tradicinėje akcijoje – tvarkė Kryžių kalną.

Akcija organizuojama jau šeštus metus, kiekvienais metais norinčių prisijungti vis daugėja.

Šiais metais talkoje dalyvavo gausus būrys skyriaus socialiniai partnerių: Valstybinės sienos apsaugos tarnybos prie VRM Pakrančių apsaugos rinktinės Šiaulių užkardos pareigūnai, Klaipėdos teritorinės muitinės Šiaulių I-os kategorijos krovinių posto pareigūnai, Šiaulių policijos rėmėjai, Šiaulių Šv. Mergelės Marijos nekalto prasidėjimo bažnyčios klebonas Saulius Paliūnas ir bendruomenės atstovai.

Atvykusius talkininkus sveikino ir laimino Šiaulių vyskupas Eugenijus Bartulis.

Meškuičių seniūnė Jolanta Baškienė, pasidžiaugusi talkininkų gausa, paskirstė darbus: senus, jau supuvusius kryžius nešti į mašinas, vežančias kryžius deginti į tam skirtą vietą, o nugriuvusius, bet dar sveikus kryžius pastatyti. Ilgai nedelsę visi talkininkai kibo į darbą.

Per keletą valandų buvo pririnkta ir išvežta 9,5 priekabos supuvusių kryžių. Kad ir sukaitę ir pavargę, visi buvo patenkinti prisidėję prie Kryžių kalno tvarkymo akcijos ir sutarė kitais metais vėl susitikti.

Komentarai

Emiliškai    Šeš, 2020-06-20 / 11:10
Dievulis myli tvarką, švarą ir grožį ir už darbą jums kažkaip atsidėkoja

Komentuoti

Paprastas tekstas

  • HTML žymės neleidžiamos.