STT sulaikė Kelmės rajono merą

Redakcijos nuotr.
Kelmės rajono savivaldybės meras Vaclovas Andrulis.

Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Šiaulių valdybos pareigūnai atlikdami ikiteisminį tyrimą, antradienį sulaikė dėl kyšininkavimo įtariamą Kelmės rajono savivaldybės merą Vaclovą Andrulį.

Meras įtariamas reikalavęs 10 tūkstančių eurų kyšio už palankumą vykdant Savivaldybės viešųjų erdvių sutvarkymo projektą. Antradienį, kaip įtariama, priėmęs dalį reikalauto kyšio – 5 tūkstančius eurų, meras buvo sulaikytas STT pareigūnų.

Atliekant tyrimo veiksmus STT pareigūnai iš Kelmės rajono savivaldybės paėmė reikšmingus dokumentus ir atliko kitus būtinus ikiteisminio tyrimo veiksmus.

Ikiteisminį tyrimą kontroliuoja ir jam vadovauja Šiaulių apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokuroras.

ELTA, „Šiaulių krašto“ inform.

Komentarai

STT VILKAS ATĖJO Į KIEMĄ    Ant, 2020-05-19 / 14:49
Dar vienas meras užkardytas. O Šiaulių meras Visockas dirba sąžiningai, pagal programą.
Kaip taip gali elgtis žmogus su Aukštuoju išsilavinimu ?    Ant, 2020-05-19 / 16:32
Kaip taip gali elgtis žmogus su Aukštuoju išsilavinimu ?
QQ    Ant, 2020-05-19 / 17:30
Dar yra nustebusiu ? Neveltui Kelmes rajonas vienas s|_|diniausiu visoje salyje.... Tos pacios ir tos pacios sovietines atliekos jam vadovauja....
prisiekis    Ant, 2020-05-19 / 18:00
kaip tik meras-taip ir makliorius arba pijokas irgi lakudra,o dar anie kokias tai priesaikas davineja runkelynui tarnauti,durniais apsimete.Gal kas nors mate ta atseit tarnavima.....
Įprastas dalykas    Ant, 2020-05-19 / 19:21
Prieš keletą metų Radviliškio merą konservatorių sulaikė, o ar nuteisė, Ir dabar bus tas pats
baikes    Ant, 2020-05-19 / 19:51
Radviliškio merui su visais kitais klapčiukais buvo ir įtarimai pareikšti ir teismų krūvos buvo, ir nieko, ir toliau ramiai dirba. Sako visos bažnyčios skirtus renovacijai pinigus pavogė, o čia tik penkios štukos. Opozicija bangas prieš rinkimus pakelia, pabanguoja, tuo viskas ir baigiasi. O čia net opzicija nustebusi, o kelmiškiai sako, kad geras meras. Pagyvensim pamatysim.
Saulius    Ant, 2020-05-19 / 21:08
Per ilgai šiltuose kabinetuose pons Andrulis užsisėdėjo - prarado uoslę, kaip rusai sako.O komanda matomai praradus visus žmogiškus pojūčius, jei visiems buvo staigmena.Sėdi vienoje valtyje ir nemato, kokius vairininkas lydžius traukia ? Paleist visą savivaldybę kibinimatj ir tegu tiesiogiai valdo Vilnius ar prijungt prie Šiaulių, nes rajonas pavirtęs juodąja materija ir jokių prošvaisčių į gera.
Be pykčio    Tre, 2020-05-20 / 08:53
Kyšio ėmimas yra parėjęs iš Kristaus jaunystės, kada vienas žydas paėmė 33 sidabrinius. Man atrodo, kad tuos neatsargiai imtus eurus vyrai būtų pasidalinę draugiškai, nesijaudinant dėl politinių pažiūrų? Visi daba pasimetę, girdi kaip taip galėjo atsitikti?
Pamąstymas    Tre, 2020-05-20 / 09:48
Yra daug tvarkingų ir sąžiningų žmonių. Tik jų jūs nerenkate patys, nes jie nėra patogūs ir dideliai daliai tarybinių laikų rinkėjui, ir tai pačiai augančiai kartai pažįstančiai eurus. Sąžiningas žmogus nekombinuoja pats ir kitiems neleidžia. O čia ir yra blogiausia verslo bei kombinatorių atstovams.
Senelis    Tre, 2020-05-20 / 14:39
...dar prie ruso bolševikui buvo svarbus automatas, o dabar laisvoj Tėvynėj, širdį guodžia ir " ATKATAS"
lietuvis    Ket, 2020-05-21 / 12:44
tegul tie aferistai grazina pavogtus pinigus turto juk turi bet kysiai juos islaisvina

Komentuoti

Paprastas tekstas

  • HTML žymės neleidžiamos.