Spalio 1-ąją senjorams – nemokami renginiai ir puodelis arbatos

Artūro STAPONKAUS nuotr.
Spalio 1-ąją, Tarptautinę pagyvenusių žmonių ir pasaulinę muzikos dieną, Šiauliuose tradiciškai į renginius kviečiami senjorai. 
Spalio 1-ąją, Tarptautinę pagyvenusių žmonių ir pasaulinę muzikos dieną, Šiauliuose tradiciškai į renginius kviečiami senjorai. Kultūros centro renginių organizatorė Ugnė Skačkauskienė informavo, kad renginiai prasidės likus kelioms dienoms iki spalio 1-osios.

Rugsėjo 30-ąją vyks dvi populiarios ekskursijos į Šiaulių laisvąją ekonominę zoną su apsilankymu gamykloje. Reikalinga registracija Turizmo informacijos centre.

Tą pačią dieną Šiaulių miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras pagyvenusius žmones kviečia į popietę pokalbiui apie sveikatą, sveikų užkandžių degustaciją. Daug įvairių renginių vyks miesto bibliotekose.

Spalio 1 dieną jau nuo 10 valandos senjorų lauks VU ŠA Botanikos sodas. Čia jiems bus pasiūlyta pasigrožėti rudenėjančius Botanikos sodu, paskanauti žolelių arbatos, o 12 valandą dalyvauti Vėjų dienos šventėje.

Itin senjorų mėgstami Šiaulių dramos teatro spektakliai, kuriuose jie gali lankytis nemokamai, spalio pirmąją vyks net du kartus. Mažosios teatro salės scenoje du kartus bus rodomas spektaklis „Bagadielnia“. U. Skačkauskienė perspėjo, kad jau visi pakvietimai į spektaklius yra išdalinti.

Tačiau į 17 valandą vyksiantį koncertą „Gyvenimas muzikai“ , kuris vyks Kultūros centre, pakvietimų pirmadienį dar buvo. Senjorams koncertinė įstaigos „Saulė“ organizuoja pučiamųjų orkestro ir solistų koncertą. Pakvietimai dalijami Kultūros centro kasoje.

Šią dieną pagyvenę šiauliečiai galės nemokamai lankytis miesto muziejuose ir galerijose, o 16 kavinių ir restoranų nemokamai vaišins arbata arba kava. U. Skačkauskienė pasidžiaugė, jog kavinės, gyvendamos itin sunkų metą dėl didėjančių elektros kainų, sutiko pratęsti kasmetinę tradiciją. Tos maitinimo įstaigos, kurios dalyvauja akcijoje, turės pasikabinusios tai pranešančius skelbimus.

Spalio 1-ąją šventė senjorams nesibaigs. Į programą įtraukti renginiai vyks iki pat spalio 5 dienos. Lankstinukus su renginių programa galima rasti Kultūros centre, Turizmo informacijos centre ir Savivaldybės priimamajame.

 

Susijusios naujienos