Šįmet Šiauliuose bus pastatyta nauja padelio arena

Šiaulių m. savivaldybės tinklalapio nuotr.
Būsima Šiaulių padelio arena statoma privataus investuotojo.

Sparčiai populiarėjanti sporto šaka padelis užtikrintai skinasi kelią ir Šiauliuose. Netrukus mieste bus pradėtos vienos didžiausių Lietuvoje padelio arenos statybos. Statytojai jau derina paskutinius formalumus ir naują sporto kompleksą tikisi pastatyti per itin trumpą laikotarpį – nepilnus metus.

Arenos statytojas ir investuotojas Gytis Radžiūnas pristatė naujo sporto objekto statybos planus Šiaulių miesto savivaldybėje. Arena iškils laisvoje teritorijoje tarp Baltų, Statybininkų ir Latvių gatvių.

G. Radžiūnas pasakojo, kad komplekso plotas apims apie 3 000 kvadratinių metrų. Pačioje arenoje bus įrengta 10 padelio kortų, dar trys įsikurs lauke. Iš viso numatoma investuoti apie 3 milijonus eurų. Jei viskas vyks sklandžiai, objektą visuomenei atverti tikimasi dar šį rudenį. Sklypo parengimo ir statybos darbams daugiausia samdomos šiaulietiškos įmonės.

„Ieškojome vietos naujai arenai ir apsisprendėme dėl Šiaulių, nes tai labai sportiškas miestas, čia jau sėkmingai veikia daug įvairiausių sporto šakų. Matome, kad šiauliečiai važiuoja padelio žaisti į mūsų areną Mažeikiuose, reiškia – poreikis yra. Šį objektą statysime su partneriu, kuris turi padelio arenas Klaipėdoje ir Vilniuje. Šiaulių padelio kompleksas bus vienas didžiausių, čia galės vykti turnyrai. Šiauliuose bus pagrindinis taškas, kur į varžybas suvažiuos šios šakos sportininkai iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir kitų miestų“, – apie planus pasakojo Gytis Radžiūnas.

Padelis taip sparčiai populiarėja visame pasaulyje, kad tikimasi, jog ilgainiui ši sporto šaka atsiras ir olimpinėse žaidynėse.