Šiaulių arenoje italas Pupo nekoncertuos

Redakcijos archyvo nuotr.
Neseniai Kremliuje koncertavusio italų atlikėjo Pupo pasirodymas koncerte Šiaulių arenoje atšauktas.

Jau kurį laiką ne tik Šiauliuose virė aistros dėl Šiaulių arenoje balandžio mėnesį turėjusio vykti koncerto, kur kartu su austrais „Joy“ ir italais „Gazebo“ turėjo koncertuoti ir italas dainų autorius ir atlikėjas Enzo Ghinazzi, žinomas kaip Pupo. Kilo klausimų dėl pastarojo atlikėjo pasirodymo, nes jis viešai deklaravo savo meilę Rusijai.

Prieš kelias dienas buvo išplatinti vaizdo įrašai, kaip šis atlikėjas pasirodė Rusijoje Kremliaus koncertų salėje ir dainavo kartu su šios šalies atlikėjais, kurie remia Rusijos agresiją Ukrainoje. Pupo yra paskelbtas nepageidaujamu asmeniu Ukrainoje.

Tiek koncerto Šiaulių arenoje organizatoriai, tiek arenos valdytojai iš pradžių skėsčiojo rankomis ir dairėsi į Užsienio reikalų ministeriją, viešai svarstydami, kaip jiems pasielgti.

„Turime gerų naujienų visiems, kurie nėra abejingi Rusijos agresijai Ukrainoje. Ką tik gavome patikinimą iš renginių organizatoriaus „Legacy Inn“, kad Kremliuje prieš kelias dienas koncertavęs Enzo Ghinazzi-Pupo bendrame trijų grupių koncerte Šiauliuose bus pakeistas kitu atlikėju. Taigi, organizatorius išlaikys numatytą renginio formatą: trys atlikėjai – viename koncerte. Kaip ir planuota, scenoje pasirodys dvi muzikinės legendos – austrai „Joy“ ir italai „Gazebo“. O vietoje abejotinos reputacijos Pupo žiūrovai išvys kitą atlikėją, su kuriuo, pasak organizatoriaus, šiuo metu vyksta derybos ir galutiniai derinimai. Nuoširdžiai džiaugiamės ir sveikiname „Legacy Inn“ sprendimą uždaryti vartus į Lietuvą prorusiškiems veikėjams“, – antradienį paskelbė Šiaulių arena.