Šiauliečiams išbandyti sumontuoti nauji treniruokliai

Gintarės DAKNYTĖS nuotr.
Dainų pėsčiųjų take mėnesį stovės naujos kartos treniruokliai.

Šiauliuose, Dainų pėsčiųjų take, atsirado nauji ir neįprasti lauko treniruokliai.

KF serijos jėgos treniruokliai – aukščiausios klasės lauko sporto įranga, naudojanti kintamų svorių sistemą ir taip leidžianti atlikti visus pratimus tokiu pat tikslumu, kaip ir treniruoklių salėje.

Šiaulių miesto gyventojai ir svečiai kviečiami išbandyti šiuos įrenginius, kuriais naudotis bus galima iki liepos mėnesio pradžios.

Šiaulių miesto savivaldybės administracijos Sporto skyriaus atstovė Indrė Bubelytė paaiškino, kad jėgos treniruoklius prie fontano „Saulės diskai“ ir vaikų žaidimų aikštelės laikinai vienam mėnesiui pastatė privati įmonė. Įranga gaminama naudojant aukščiausios kokybės, moderniausias medžiagas – HDPE (aukšto tankio polietileną), perdirbtą plastiką, kurio gaminiais taip pasitikima, kad jiems suteikiama net 20 metų garantija, taip pat nerūdijantį plieną ir daug kitų medžiagų. Šiauliuose pastatyti treniruokliai gaminami Ukrainoje.

Jei treniruokliai šiauliečiams patiks, bus populiarūs, gali būti, kad Savivaldybė ateityje juos kurioje nors miesto vietoje pastatys nuolat naudotis.