Slidinėjimo trasa atsiras ir Dainų parke

slid
Salduvės parke jau daugiau kaip 15 metų šaltuoju metų laiku veikianti slidinėjimo trasa sulaukia daugybės lygumų slidinėjimo entuziastų. Į ją atslysti gali visi turintys noro ir, žinoma, slides – tam paruošta 3 km ilgio trasa, kuria galima naudotis tol, kol yra sniego. Kitą žiemą slidžių entuziastams turėtų atsiverti ir Dainų parkas.

Karantino judėjimo apribojimams uždarius šiauliečius mieste, gyventojai užplūdo miesto parkus, tarp jų ir Salduvę. Salduvėje paruoštą slidinėjimo trasą atranda vis daugiau miestiečių, tik, deja, ne visada su slidėmis. Žmonės, eidami slidžių trasa, gadina jos paviršių, kuris būna paruoštas sportininkams ir žiemos sporto mėgėjams. Atsiranda ir tokių, kurie į trasą įvažiuoja automobiliu.

Šio sporto mėgėjai ir profesionalai prašo miestiečių nevaikščioti paruošta slidinėjimo trasa. Ji pažymėta specialiais įspėjamaisiais ženklais.

slid

Vietos ir sniego parke užteks visiems, prašome atidumo ir pagarbos vieni kitiems!“ – sako aktyvaus laisvalaikio entuziastai.

Šiaulių miesto savivaldybė numato paruošti galimybę dar vienos slidžių trasos Dainų parke įrengimui. Jau šį pavasarį parke prasidės naujų pėsčiųjų/dviračių takų klojimo darbai. O būsimojo apskritojo tako vidinėje pusėje (2,5 m. pločio juosta greta asfaltuotos dalies – pažymėta raudona linija) bus paruoštas pagrindas apie 1,2 km ilgio slidžių trasai. Prasidėjus žiemai čia bus galima formuoti trasą, kuri netrukdytų pėstiesiems. Gera žinia, kad Dainų parko trasa bus galima naudotis ne tik šviesiuoju paros metu, ją apšvies pėsčiųjų tako žibintai.

takai

Pietinėje miesto dalyje tikrai didelis gyventojų tankis, tad Dainų parko infrastruktūra yra plėtojama būtent jų patogumui“, – teigia Šiaulių miesto meras Artūras Visockas.

Užs. Nr. 474066

Iliustracijų šaltinis - Facebook ir siauliai.lt