Šiaulių meras padėkojo už išradingą miesto garsinimą

baravyk
Šimtai baravykų išdėlioti taip, kad susidarytų Šiaulių miesto logotipas – saulės fone strėlę šaunantis šaulys.
Švenčiant Šiaulių miesto gimtadienį, socialiniuose tinkluose didelio dėmesio sulaukė įdomi nuotrauka. Fotografijoje buvo užfiksuotas gausus grybautojų derlius, tačiau tai buvo padaryta itin neįprastai. Nuotrauką pastabėjęs meras pakvietė rudens mozaikos autorius į susitikimą ir įteikė jiems miesto šventės atributiką.

Per Šiaulių dienas meras Artūras Visockas savo feisbuko paskyroje pasidalijo iniciatyvių šiauliečių fotografija. Nuotraukoje matyti, kaip šimtai baravykų išdėlioti taip, kad susidarytų Šiaulių miesto logotipas – saulės fone strėlę šaunantis šaulys. Pagyręs autorius už išradingumą, meras pakvietė juos į susitikimą. Pirmadienį keturiems šiauliečiams Artūras Visockas įteikė marškinėlius su miesto šūkiu „Šiauliai šviečia“. Broliai Kęstutis ir Mindaugas Vaitiekūnai su savo antrosiomis pusėmis Rita ir Kristina papasakojo, kad šeštadienį iš miško grįžo su įspūdingu laimikiu, suskaičiavus paaiškėjo, kad pintinėse gulėjo beveik pusė tūkstančio baravykų. Tačiau įamžinti rudens gėrybes norėjosi kaip nors neįprastai, tada ir šovusi mintis sudėlioti miesto ženklą, juolab kad Šiauliai tuo metu kaip tik šventė gimtadienį. Logotipą, kuriame tilpo net 486 baravykai, pavyko sukurti per ne visą valandą, kad linijos būtų tiesios, vienas šeimos narys mozaikos dėliotojams komandavo iš balkono. Norint nufotografuoti logotipą tiesiai iš viršaus, planuota statyti ilgas kopėčias. Socialinius tinklus užkariavęs kadras buvo tik paruošiamasis, jį telefonu užfiksavo Kristina, turinti patirties fotografijos srityje.

Rudeninės mozaikos autoriai su Artūru Visocku taip pat aptarė miesto aktualijas, pasidžiaugė atnaujinama infrastruktūra. Kristina ir Mindaugas prisipažino į Šiaulius gyventi grįžę iš Vilniaus. Mažesnį didmiestį pasirinko dėl patogesnio susisiekimo ir geros gyvenimo kokybės.

baravyk

Užs. Nr. 461030