Šiaulių meras kreipėsi į gyventojus ir verslo bendruomenę dėl COVID-19 situacijos

Šiaulių miesto savivaldybės nuotr.
visoc
Šiaulių miesto meras Artūras Visockas viešai kreipėsi į miesto gyventojus, prašydamas didesnio visų: ir miesto bendruomenės, ir verslo atstovų – darbdavių ir darbuotojų – susitelkimo ir atsakingumo prisidedant prie pandeminės situacijos suvaldymo.

„Respublikinė Šiaulių ligoninė aptarnauja visą regioną ir dar didesnę teritoriją. Ligoninės perpildymo tikimybė yra didelė. Labai nuoširdžiai kiekvieno prašau elgtis protingai ir racionaliai. Nėra jokio skirtumo, ar miestas geltonojoje, ar raudonojoje viruso zonoje, tačiau bus didelis skirtumas, jeigu ligoninė nebegalės gydyti pacientų dėl kitų ligų.

Kaip pavyks suvaldyti situaciją, labai priklauso nuo kiekvieno žmogaus elgesio! Be abejo, tai labai priklauso ir nuo verslo atstovų bei dirbančių žmonių sutarimo. Kreipiausi į Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmus, Šiaulių pramonininkų asociaciją, kreipiuosi į visas miesto verslo įmones.

Darbdaviai, skatinkite darbuotojus, kad šie operatyviai informuotų jus apie potencialų užsikrėtimo pavojų savo šeimose ir priimkite racionalius ir atsakingus sprendimus, užtikrindami viruso plitimo užkardymą ir darbuotojų socialines garantijas.

Ką reikia daryti, visi žinome! Sėkmės atsakomybės kelyje!“ – kvietė Šiaulių meras Artūras Visockas.

Užs. Nr. 466304