Šiauliečiai kviečiami prisijungti prie pagarbos/paramos bėgimo „In Memoriam“

Šiaulių miesto savivaldybės nuotr.
begimas
Šiaulių birutiečių draugijos atstovės Laura Konovalova ir Erika Alojan merui Artūrui Visockui įteikė simbolinius bėgimo marškinėlius.
Pas Šiaulių merą apsilankiusios Lietuvos didžiosios kunigaikštienės Birutės karininkų šeimų moterų sąjungos narės pakvietė miesto atstovus – šiauliečius prisijungti prie kartu su Lietuvos kariuomene organizuojamo renginio – pagarbos/paramos bėgimo. Šiaulių birutiečių draugijos atstovės Laura Konovalova ir Erika Alojan merui Artūrui Visockui įteikė simbolinius bėgimo marškinėlius.

Šiaulių birutietės miesto merą informavo, kad spalio 22-24 dienomis Lietuvoje jau septintą kartą vyks pagarbos/paramos mirusiems Lietuvos kariams renginys „In Memoriam“. 2015 metų rugsėjo mėnesį maratono metu, mirė jaunas Lietuvos karininkas – majoras Vytautas Burokas. Mintis prisiminti mirusįjį pagarbos bėgimu virto dideliu atminimo renginiu, pagerbiančiu visus per metus įvairiomis aplinkybėmis mirusius ar žuvusius Lietuvos kariuomenės karius.

Kartu vykdoma labdaros akcija, kurios metu suaukotos lėšos perduodamos mirusių karių šeimoms ir artimiesiems. Šiais metais dėl epidemiologinės situacijos įprastinis bėgimas Vilniaus Vingio parke keičia formatą. Organizatoriai kviečia visus, Lietuvoje ar užsienyje gyvenančius tautiečius dalyvauti virtualiame bėgime, taip prisimenant ir pagerbiant per anksti išėjusius Lietuvos karius bei auka paremti jų šeimas.

LDK Birutės karininkų šeimų moterų sąjunga spalio 22-24 dienomis kviečia jungtis prie bėgimo savarankiškai vieniems, su šeima ar draugais bėgant 1, 3, 6 kilometrus arba savo pasirinktą distanciją, įkelti nuotrauką į socialinius tinklus su grotažyme #InMemoriam ir būti mintimis su tais, kurie buvo pasiryžę paaukoti savo gyvenimus už kiekvieną iš mūsų.

Taip pat kviečiama paremti nukentėjusias šeimas, pervedant savo auką į LDK Birutės karininkų šeimų moterų sąjungos banko sąskaitą Nr. LT36 7300 0100 0246 9222 (mokėjimo paskirtyje nurodant „Parama kario šeimai“) arba skambinant trumpuoju numeriu 1484 (auka - 2 eurai).

Visos aukos bus skirtos šiais metais mirusių karių artimiesiems.

Pagarbos/paramos bėgimą organizuoja Lietuvos didžiosios kunigaikštienės Birutės karininkų šeimų moterų sąjunga kartu su Lietuvos kariuomene bei ją remiančiomis organizacijomis.

begimas

Užs. Nr. 493395