Prisikėlimo aikštėje įrengta geriamojo vandens vandenpylė

UAB "Šiaulių vandenys" nuotr.
Baigiamoje rekonstruoti Prisikėlimo aikštėje UAB „Šiaulių vandenys“ įrengė naują geriamojo vandens vandenpylę, kuri bus pradėta eksploatuoti užbaigus aikštės rekonstrukcijos darbus.

Šiltuoju metų laiku visi norintys numalšinti troškulį galės atsigaivinti skaniu ir švariu vandentiekio vandeniu iš šios vandenpylės. Šiuo įrenginiu galės naudotis ne tik šiauliečiai ir miesto svečiai, bet ir jų augintiniai. Vandenpylė pritaikyta vandeniui įsipilti į buteliuką, taip pat yra vandens fontanėlis norintiems atsigaivinti vietoje, o apatinė talpa skirta gyvūnams pagirdyti.

Viešai prieinamas geriamasis vanduo ypač reikalingas šiltuoju metų laikotarpiu ir įvairių renginių metų. Šis nemokamas geriamojo vandens šaltinis yra UAB „Šiaulių vandenys“ dovana miestui. Taip bendrovė siekia paskatinti gyventojus drąsiai vartoti vandentiekio vandenį, nes jis yra kokybiškas ir saugus vartoti. Be to, bendrovė skatina neišlaidauti ir nebepirkti vandens vienkartinėse pakuotėse ir jomis nebeteršti aplinkos.

Užs. Nr. 443624

Komentarai

vandenpylė tikrai labai reikalinga    Ant, 2020-02-11 / 12:01
Po to kai mieste iškirsta daug medžių, tokia vandenpylė tikrai labai reikalinga.
Keistas sprendimas    Ant, 2020-02-11 / 12:44
Ne vietoje jis ten. Ir sūpynės ne vietoje. Visai šalia, kaip suprantu, bus statomas (ar jau nebe?) rimtas paminklas. Ne aikštė/skveras, o kažkokia košė... Tokie dalykai turėtų būti gal kokiame parke ar bulvare, kur einama pasivaikščioti, o ne šalia paminklo laisvei.
Tikiuosi, paminklo laisvei nebus.    Ant, 2020-02-11 / 13:01
Tikiuosi, paminklo laisvei nebus. Užteks ir paminklo Nepriklausomybei Sukilėlių kalnelyje.
miestietis    Tre, 2020-02-12 / 20:57

In reply to by Vantuzas

Vantuzu- reikėjo mažiau gerti pigaus alaus, tai būtų laikę vožtuvai ir nereikėtų mieste ieškoti WC.
is tiesu    Tre, 2020-02-12 / 09:43
tualets uzskastas, neaisku kaip tokiam dideliam kaime centre nusilengvint..
miestiečiu    Ket, 2020-02-13 / 10:56
"Vo­kie­ti­jo­je, Ber­ly­ne, yra pa­mink­las nu­ken­tė­ju­siems ro­mams. Pa­ne­vė­žy­je yra ply­te­lių ("At­mi­ni­mo ak­me­nys" - red.) su nu­ken­tė­ju­sių ro­mų var­dais. Šiau­liuo­se nė­ra nie­ko." Yra tik miestietis- nacistas. Gaila kad dar ne " na narax" už savo komentus....
Vantuzas    Ket, 2020-02-13 / 11:15
Apie PAMPERSUS yra popergalis, autob.st. kur WC buvo....Gaila foto čia ne priima

Komentuoti

Paprastas tekstas

  • HTML žymės neleidžiamos.