Patrauklus pasiūlymas vandens pramogų ir ekstremaliojo sporto veiklų organizatoriams

kaitav
Jėgos aitvarų ir kitų vandens sporto šakų atstovai kviečiami įsikurti Šiauliuose, prie Rėkyvos ežero specialiai tokioms veikloms paruoštoje teritorijoje. Rėkyvos ežeras yra unikalus dėl didesnės galimybės aitvaruoti pučiant įvairesnių krypčių vėjams.

Šiaulių miesto savivaldybė paskelbtame viešame nuomos konkurse kviečiami dalyvauti kandidatai, norintys vystyti sporto, pramogų ir laisvalaikio organizavimo veiklas Rėkyvos ežero pakrantėje.

kaitav

„Rėkyvos pakrantėje Savivaldybė sukūrė infrastuktūrą, kuri šiauliečiams sudarys sąlygas mėgautis vandens pramogomis ar užsiimti sportinėmis veiklomis, tačiau savivaldai pačiai būtų sudėtinga užsiimti šios teritorijos įveiklinimu dėl galiojančių biudžetinio sektoriaus taisyklių ir teisinių apribojimų. Be to, tam reikėtų papildomų etatų ir nuolatinių išlaidų veiklai. Tai mažintų kitos miestui reikalingos infrastruktūros (naujų takų, slidinėjimo trasų, kitų panašių objektų) sukūrimo galimybę.

Kad paruoša infrastruktūra nebereikalautų tolesnio jos priežiūros ir veiklos kaštų, siekiame, kad ją valdytų ir veiklas organizuotų šios srities entuziastai. Tikiuosi, kad privačios iniciatyvos galės užtikrinti nuolatinį šiauliečiams patrauklių veiklų organizavimą. Jei tokia praktika pasiteisins, ateityje tokį efektyvesnį modelį galėsime taikyti ir plačiau“, – komentavo Šiaulių miesto meras Artūras Visockas.

kaitav

Šiaulių miesto savivaldybė siūlo išsinuomoti naujutėlaitį kompleksą Bačiūnų g. 58F, Šiauliuose, kurį sudaro administracinės patalpos (80 kv. m ), dušų ir tualetų pastatas (60 kv. m ), lauko treniruokliai ir automobilių stovėjimo aikštelė (3228 kv. m ). Teritorija patogiai pasiekiama nuo atnaujinamos Bačiūnų gatvės.

Nuomos konkursas vyksta nuo 2021-02-03 iki 2021-02-12 15.00 val.

Daugiau informacijos apie nuomojamą objektą čia, arba tel. (8 41) 59 62 85, 59 62 86.

Užs. Nr. 474627