Netikėtos dovanos Šiaulių vaikams

dovanos
Kad artėjant Kalėdoms prasideda ypatingo gerumo ir širdies šilumos metas, patvirtino NATO oro policijos misiją vykdantys kariai. Šį kartą Italijos karinių oro pajėgų atstovai dovanojo šventę dienos namų „Tik tu“ vaikams. Kariškiams dėkojo vaikų dienos namų įkūrėjas  Irmantas Kukulskis ir Šiaulių miesto meras Artūras Visockas.

Jau tapo gražia Šiaulių miesto tradicija, kad NATO oro policijos misijose tarnaujantys įvairiausių šalių kariškiai aktyviai jungiasi į miesto visuomeninį gyvenimą, mielai bendrauja su globos įstaigose augančiais ar vaikų dienos centrus lankančiais vaikais, renka labdarą. Šį kartą pulkininko Antonio Di Matteo vadovaujami Italijos karinių oro pajėgų kariai sukūrė šventę vaikų dienos namų „Tik tu“ bendruomenei. Italai patys paruošė visą kalną kalėdinių dovanėlių – savo vardus ant šventinių pakuočių ras visi šiuos vaikų dienos namus lankantys jaunieji šiauliečiai. Negana to, vaikų dienos namų „Tik tu“ įkūrėjui, žinomam šiauliečiui Irmantui Kukulskiui, NATO kariai perdavė simbolinį 2000 eurų vertės čekį. Už šiuos pinigus vaikų dienos namams bus pristatyta įvairaus sportinio inventoriaus aktyviam vaikų laisvalaikiui.

„Artėjant Kalėdoms, norėjome kažką gero ir mielo padovanoti vaikams, kuriems gyvenimas šypsosi mažiau nei daugeliui. Mūsų komandoje susikūrė tam tikras organizacinis komitetas, vyrai tikrai atsakingai rūpinosi, kaip pradžiuginti vaikus, patys pakavo dovanas. Jei epideminė situacija pasitaisys, tikrai norėtume apsilankyti dienos namuose, pabendrauti su vaikais“, – perduodamas dovanas, sakė junginio vadas Antonio Di Matteo.

„Nesvarbu, kokį darbą dirbtume, į šį gyvenimą ateiname turėdami įvykdyti tam tikrą misiją – sukurti ką nors svarbaus žmonėms. Labai svarbu puoselėti moralines vertybes, padėti tiems, kam labiausiai reikia pagalbos. Jūs ne tik savo tiesioginiu darbu prisidedate prie vienos svarbiausių vertybių – taikos – užtikrinimo, bet ir laisvalaikiu stengiatės padaryti pasaulį šviesesnį. Įsivaizduoju, kokie laimingi bus mūsų centrą lankantys vaikai. Ačiū už vaikų šypsenas“, – dėkojo Irmantas Kukulskis.

Vaikų dienos namų „Tik tu“ įkūrėjas pasidalijo planais, kad artimiausiu metu numatoma plėsti veiklą. Dienos namuose būtų rūpinamasi ne tik likimo nuskriaustais vaikais, bet laukiami ir vyresni žmonės, kurie susiduria su įvairiausiais gyvenimo sunkumais.

Dėkodamas už Italijos kariškių nuoširdų rūpestį vaikais, Šiaulių meras Artūras Visockas Italijos karinių oro pajėgų kariams įteikė padėkos pyragą. Tokius neseniai gavo ir didžiųjų miesto kultūros renginių rėmėjai. Savivaldybės vadovas taip pat padėkojo italams pilotams, naikintuvų skrydžiu virš Dainų parko atidariusiems sakurų parko sodinimo renginį. Jiems perduotos dovanėlės su Šiaulių miesto simbolika.

Šiaulių miesto meras Artūras Visockas taip pat parašė padėką ir šventinį palinkėjimą nuo šiauliečių Italijos kariškių „Garbės svečių knygoje“.

Užs. Nr. 469211