Neseniai įsteigta Šiaulių regiono plėtros taryba ieško administracijos direktoriaus

StockSnap (aut. Lukas) nuotr.
pletros
Lapkričio pradžioje Šiaulių krašto savivaldybių merai pasirašė sutartį dėl Šiaulių regiono plėtros tarybos steigimo. Šiaulių regiono plėtros tarybos kolegija, pirmininkaujama Šiaulių miesto mero Artūro Visocko, jau pirmame posėdyje nusprendė skelbti konkursą į Šiaulių regiono plėtros tarybos administracijos direktoriaus pareigas.

Ieškomas vadovas naujai institucijai – Šiaulių regiono plėtros tarybai, kuri rengs ir tvirtins regiono plėtros planą ir gaus lėšų iš  ES struktūrinių fondų regiono gyventojams svarbių projektų įgyvendinimui.

Būsimam direktoriui privaloma turėti universitetinį išsilavinimą, ne mažesnę nei 3 metų vadovaujamo darbo ir ne mažesnę kaip 3 metų darbo patirtį strateginio planavimo, nacionalinės regioninės politikos, vietos savivaldos ir (ar) viešojo administravimo srityje. Kandidatas turi būti susipažinęs su teisės aktais, reglamentuojančiais nacionalinę regioninę politiką ir regiono plėtros tarybos veiklą, strateginį valdymą, vietos savivaldą, viešąjį administravimą, darbo teisinius santykius, viešuosius pirkimus.

Plačiau apie konkursą: http://portalas.vtd.lt/lt/siauliu-regiono-pletros-tarybos-administracijos-direktorius-322;677530.html

Užs Nr. 468242