Kai bando atimti MAMĄ

Manto Reimerio nuotr.
Tikra, nei trupučio nepagražinta, tik gražiai aprašyta gyvenimo istorija... Kai taip toli visa tai, atrodo lyg išgalvota ir niekada mūsų nepaliesianti... Geriau ir nepaliestų... O su tokiomis istorijomis Šiaulių paliatyvios pagalbos ir slaugos centro darbuotojai susiduria kasdien. Per penkerius metus jų buvo nemažai, pasidalinsime keliomis su jumis.

#tikrosistorijos

Paklausykite ir išgirskite, tai mūsų kasdienybės, viena iš daugelio istorijų, bet tokia svarbi ir prasminga lyg būtų viena visame pasaulyje... Svarbi, nes ji įrodo, kad galime padėti ligoje. Vardų ir metų neminėsime, bet šiame pasakojime viskas tikra. Žmonės, išgyvenimai tikri... kokie jie bebūtų.

Nė viena pasaulio mergaitė nesitiki užaugti be mamos. Juk tai taip savaime suprantama, kad mama BŪTENT JI, TIK JI ryte pabudus ištars „Labas rytas, mano angele... nuostabi diena išaušo...“. Mūsų herojės mergytės mamai tai ištarti sekdavosi vis sunkiau. Liga, klastinga, kaip juodas debesis užgulė jaunos moters pečius... o skausmas iškreipė gražias emocijas į skausmo pervertą, nebylų žvilgsnį...

Ligoninė ir svetimos sienos, buvo moters kasdienybė. Mergaitė ir artimieji buvo kartu, bet ne visuomet šalia... o to labai trūko ligoniui, trūko kaip oro ir vilties kuo daugiau praleisti laiko su šeima. Ačiū likimui ir artimiesiems, ligonę pradėjome lankyti mes, namuose. Buvo paskirtas gydymas, slauga ir priežiūra, o svarbiausia dukra ir artimieji buvo šalia... Kas dieną, kartu, bendromis pastangomis ligonę skatinome gyventi. O ligoje tai reiškia, valgyti, gerti, judėti, o nurimus skausmui kiekvieną sekundę glaustis prie šeimos... Galima gyventi ligoje, galime oriai pasitikti likimo knygoje parašytą paskutinę pastraipą...mums rūpi žmogus ir mes pasiruošę būti kartu ligoje...

Šiemet švęsdami Paliatyvios pagalbos dieną, VšĮ Šiaulių paliatyvios pagalbos ir slaugos centras kviečia jus į paramos koncertą „DAR VIENA ORI DIENA“, kuris vyks koncertų salėje „Saulė“ spalio 10 dieną, 19 valandą. Koncertuos Giulija, Žemaitukai, Naisių vasaros teatras, taip pat išvysime pilvo šokių ir iliuzionisto Mario Tarasini programas.

Bilietų ieškokite koncertų salės „Saulė“ kasoje ir www.bilietai.lt  platinimo vietose.

Visos surinktos lėšos už bilietus bus skirtos žmonėms sergantiems nepagydomomis ligomis. Ateikite ir prisidėkite prie gerų darbų. 


 

Komentuoti

Paprastas tekstas

  • HTML žymės neleidžiamos.