Į miestą-partnerį Ukrainoje išvyko dar vienas vilkikas su parama

parama
Ukrainos miestą Chmelnyckį pasiekus pirmajai Šiaulių miesto savivaldybės koordinuotai pagalbos siuntai, į šį draugišką miestą išlydėtas antrasis vilkikas, kuriame daug šiaulietiškos produkcijos.

Kaip ir planuota, pirmadienį iš Šiaulių pajudėjo antroji humanitarinės pagalbos siunta, skirta miestui-partneriui Ukrainoje. Vilkiką į tolimą ir pavojingą kelionę išlydėjo Šiaulių miesto meras Artūras Visockas, mero pavaduotoja Simona Potelienė, Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Vytis Lembutis ir generalinis direktorius Alfredas Jonuška.

parama

Šį kartą humanitarinės pagalbos siuntą veža ukrainiečiai vairuotojai Ukrainoje registruotais vilkikais, tikimasi, kad šiaulietiška parama Chmelnyckio žmones pasieks operatyviai ir saugiai. Iš Šiaulių išgabenta beveik 8000 pagalvių ir antklodžių, puspenkto tūkstančio mėsos konservų dėžučių, pusantro tūkstančio šokolado ir sausainių pakuočių, 2000 geriamojo vandens butelių. Bendra krovinio į Chmelnyckį vertė siekia 30 tūkst. Eurų.

Šiaulių miesto savivaldybė už bendradarbiavimą dėkoja bendrovėms „NMF Porolon“, „Rūta“, „Vilniaus pergalė“, Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmams ir „Maisto bankui“.

parama parama

Chmelnyckį sėkmingai pasiekusioje ankstesnėje siuntoje buvo 200 pripučiamų čiužinių ir miegmaišių, pledai, šilti rūbai, vaistai, maisto produktai, geriamasis vanduo.  

Užs. Nr. 503229