Didelis ir spalvotas AČIŪ

Vitalio LEBEDŽIO nuotr.
Renginio šūkis – didelis spalvotas AČIŪ.
Šiais metais dėl karantino neįvyko Tarptautinei vaikų gynimo dienai skirta šventė „Aš – mažasis šiaulietis“. Ji perkelta į rugsėjo 1 dieną. Tačiau paskutinę gegužės dieną ją pakeitė akcija „Didelis spalvotas AČIŪ“.
Vitalio LEBEDŽIO nuotr.
Šiaulių miesto vaikai kartu su tėveliais Prisikėlimo aikštėje kreidelėmis piešė padėkos piešinius savo mokytojams ir auklėtojoms.

Šis renginys renginys subūrė šeimas smagiai ir kūrybiškai praleisti saulėtą sekmadienį, o mažieji šiauliečiai ir jų tėveliai savo kūrybą dovanojo visiems pedagogams, kurie daug ir sunkiai dirbo, kad mokymo procesas nenutrūktų ir karantino laikotarpiu.

Nors dar ir neužbaigta atnaujinti Prisikėlimo aikštė pirmą kartą pasipuošė spalvingais piešiniais. Visą sekmadienio popietę vykusios akcijos „Didelis spalvotas AČIŪ“ dalyviai įvairiaspalvėmis kreidelėmis išmargino ko ne visą grindinį. Tėvelių padedami vaikai savo padėkas mokytojams ar darželių auklėtojoms išreiškė įvairiausiais meniniais piešiniais, tačiau beveik visus piešinius papuošė žodis AČIŪ.

Mažuosius dailininkus pasitiko Šiaulių pučiamųjų orkestras, šiltą sveikinimo žodį tarė Šiaulių mero pavaduotojas Domas Griškevičius.

„Šiuo renginiu mes pasitinkame Tarptautinę vaikų gynimo dieną. Po gan ilgos pertraukos surengta švente mes žymime ir grįžimą į įprastinį gyvenimo ritmą. Savo piešiniais šiandien galime padėkoti žmonėms, padėjusiems įveikiant pandemiją ir mažinant jos pasekmes“, – sakė vicemeras, į padėkos akciją įsijungęs su savo šeima.

Renginio metu piešiniai buvo fotografuojami ir vėliau skelbiami Šiaulių kultūros centro „Facebook“ paskyroje. Už labiausiai patikusius piešinius vakar buvo galima balsuoti. Daugiausiai „patinka“ paspaudimų surinkusių nuotraukų autoriai bus apdovanoti prizais.

Komentarai

Tai    Ant, 2020-06-02 / 15:09
Štai koks raudų sienos/stovėjimo aikštelės panaudojimas, hmm galėjo ir mažesnė padaryt jei tik del kelių piešinukų

Komentuoti

Paprastas tekstas

  • HTML žymės neleidžiamos.