Dėl rugsėjo 3 d. Šiaulių miesto savivaldybės tarybos posėdžio

tayba iskaba
Informuojame, kad 2020 m. rugsėjo 3 d. vyksiančio Šiaulių miesto savivaldybės tarybos posėdžio metu lankytojų srautai ir jų patekimas į Šiaulių miesto tarybos posėdžių salę bus apriboti.

Į posėdžių salę bus įleidžiami: Tarybos nariai bei jiems padedantys asmenys, Šiaulių miesto tarybos ir mero sekretoriato bei administracijos darbuotojai, pranešėjai, į Tarybos posėdį pakviesti asmenys, iš anksto (likus ne mažiau kaip 1 valandai iki Tarybos posėdžio) užsiregistravę žiniasklaidos atstovai ir Tarybos klausimais norintys pasisakyti gyventojai. Išsamiau apie tvarką pasisakyti norintiems gyventojams – šiame Šiaulių miesto mero potvarkyje, 3.8. punkte.

Toks sprendimas priimtas augant  koronaviruso (COVID-19 ligos) užsikrėtimų skaičiui, siekiant užtikrinti posėdžio dalyvių saugumą ekstremalios situacijos metu. Jei Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro – valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo sprendimu Šiaulių miesto savivaldybė bus paskelbta didelės rizikos savivaldybe, posėdžiai bus organizuojami nuotoliniu būdu.

Šiaulių miesto savivaldybės informacija

Užs. Nr. 458654