Dėkojame už rekordinius metus!

saldzios
2020 metai Šiaulių miestui buvo unikalūs projektų gausa, bendra biudžeto apimtimi. Nors organizuoti ir koordinuoti darbus dėl pandeminės situacijos buvo kur kas sunkiau, miesto vadovai džiaugiasi Savivaldybės komandos metų pasiekimais ir sako, kad bus sunku tokį rezultatą pakartoti ateityje.

Nuoširdžiai dėkojame Šiaulių miesto savivaldybės komandai, sėkmingai įveikusiai šių metų iššūkius, kurių buvo išties nemažai.

Besibaigiantys 2020 metai buvo visiškai išskirtiniai miestui įvairiausiomis prasmėmis. Tiek viešųjų projektų ir naujų darbų Šiauliuose dar niekad nebuvo. Juos visus reikėjo tinkamai organizuoti ir prižiūrėti. Bene geriausiai tai galima pamatuoti vertinant metų biudžeto lėšas, jos geriausiai rodo investicijų į miestą mastą ir yra savotiškas darbų efektyvumo rodiklis. Prieš 5 metus – 2015-aisiais – patvirtintą miesto biudžetą sudarė 84 milijonai eurų, šiemet po patikslinimų jis išaugo iki daugiau nei 177 mln. eurų dydžio. Šie skaičiai kalba patys už save.

Šiemet ankstyvą pavasarį prasidėjusi pandemija darbų tempo mieste nesulėtino, Savivaldybės administracijos žmonės sugebėjo greitai persiorientuoti, prisitaikyti prie naujų darbo sąlygų ir sėkmingai, o dažnai ir labai sėkmingai atlikdavo patikėtas užduotis. Žmonės susikaupė ir tikrai labai daug dirbo, bus be galo sunku pakartoti tokios ekonominės sėkmės metus. Miesto gyventojams norime pranešti, kad absoliuti dauguma metų planų buvo įgyvendinti.

Asmeniškai dėkojame kiekvienam Savivaldybės administracijos darbuotojui, tikimės, kad ir kitais metais 120 procentų atliksite savo darbą miestui. Kiekvienam Savivaldybės kolektyvo nariui skirta ir saldi padėka, ant kurios parašyta, vardan ko mes visi stengiamės ir dirbame.

Šiaulių miesto meras Artūras Visockas,

Šiaulių miesto savivaldybės administracijos direktorius Antanas Bartulis

Užs. Nr. 469207