„Bitė“ plečiasi Šiauliuose: kodėl gerai, kai darbuotojai uždirba daugiau nei vadovai?

bite
Nors paskutiniu metu girdime apie tai, kad skirtingos įmonės veržiasi diržus, „Bitė Lietuva“ priešingai – skelbia plėtrą Šiauliuose. Penktus metus iš eilės geriausiu darbdaviu Lietuvoje ir antrą kartą Baltijos šalyse pripažinta „Bitė“ šiuo metu ieško pusšimčio naujų komandos narių. Visoje Lietuvoje veikianti bendrovė būtent didžiausiame Šiaurės Lietuvos mieste auga plačiausiai.

Atlyginimas be „lubų“, sveikatos ir kelionių draudimas, galimybė dirbti iš namų karantino metu, papildomas kaupimas pensijai privačiame fonde – tai tik keletas privalumų, dėl kurių darbuotojai nori dirbti „Bitėje“. Ieškome ambicingų, veržlių pardavimų srities profesionalų, kuriems suteiksime visas galimybes daug uždirbti ir nuolatos tobulėti“, – pasakoja Eglė Staniulionė, „Bitės“ žmonių ambasados vadovė.

Atlyginimas be „lubų“

Pardavimų profesionalai „Bitėje“ neturi atlygio lubų ir gali uždirbti praktiškai bet kiek. Viskas priklauso nuo paties žmogaus – jo noro ir pastangų užsidirbti.

Net ir mažesniuose miestuose, kaip, pavyzdžiui, Vilkaviškyje ar Tauragėje dirba darbuotojai, kurių atlygis per mėnesį gali siekti 3000 eurų. Kai kurie pardavimų vadybininkai nuolatos uždirba netgi daugiau nei jų padalinio vadovas. Tuo dažnai stebisi mūsų kandidatai, tačiau mes sakome, jog kiekvienas darbuotojas yra savo likimo kalvis – juk rezultatas priklauso tik nuo jo noro ir pastangų“, – paaiškina „Bitės“ žmonių ambasados vadovė.

Tikslai – ne vadovų „nuleisti“

Dažnai daugumos pardavimų vadybininkų pozicijas lydi mitai, kad vadovų „nuleisti“ pardavimų tikslai – paprasčiausiai nepasiekiami.

Bitėje“ taip nėra. Pardavimų profesionalai pokalbių su vadovų metu išsikelia asmeninius pardavimų tikslus ir susidėlioja planą kaip jų sieks. Manome, kad itin svarbu suprasti žmogaus ambicijas, pajamų lūkesčius ir atsižvelgiant į tai išsikelti siekius“, – paaiškina E. Staniulionė.

Nuolatinės galimybės augti

Kiekvienas darbuotojas, norintis pasiekti geriausių rezultatų, turi nuolatos tobulėti ir mokytis. „Bitėje“ tam sudaromos puikios sąlygos.

Darbuotojų nuolatos klausiame, kokių naujų žinių jie norėtų įgyti. Vien per pastaruosius kelerius metus organizavome daugybę skirtingų mokymų – nuo viešojo kalbėjimo pamokų iki psichologijos kursų. Ypatingą dėmesį skiriame ir vadovų mokymams“, – pasakoja E. Staniulionė.

Svarbu ir pailsėti

Sėkmingos organizacijos pagrindas – stipri ir palaikanti komanda. Geriau pažinti kolegas ir sukurti dar geresnę darbinę atmosferą padeda įvairūs laisvalaikio renginiai ar išvykos.

Darbuotojams sudarome puikias sąlygas pailsėti nuo darbų. „Bitės“ biuruose esame įrengę laisvalaikio erdves, kuriose darbuotojai gali pažaisti stalo futbolą, stalo tenisą ar pasivaišinti nemokamais sveikais užkandžiais. Taip pat „Bitėje“ yra įvairių sporto šakų komandos, kurios padeda atsipalaiduoti po darbų. O šiltuoju metų laiku Šiaulių biuro kiemelyje organizuojame renginius ir koncertus. Tikime, kad kokybiškas poilsis ir bendravimas su kolegomis padeda siekti aukščiausių rezultatų“, – pastebi E. Staniulionė.

Nori prisijungti prie sparčiai besiplečiančios „Bitės“ komandos?

Daugiau informacijos apie laisvas darbo pozicijas: bite.lt/apie/karjera