„Šėltinio“ abiturientai atsisveikino koncertu

Asmeninė nuotr.
„Šėltinio“ 27-osios laidos abiturientai sušoko paskutinį savo koncertą.
Šiaulių kultūros centre įvyko „Šėltinio“ 27-osios abiturientų laidos baigiamasis koncertas.

Renginyje abiturientai pristatė visus savo 12 metų šokių kolektyve. Dalijosi ne tik šokiais, bet ir vaizdo įrašais, nuotraukomis iš kelionių, koncertų. Kalbino tėvelius, vadovus bei savo klasės kuratorę Juliją Muningienę, prašė ją papasakoti įsimintiniausias istorijas susijusias su jų klase.

„Po karantino paskelbimo tiek mes, tiek vadovai buvome praradę viltį, kad renginys apskritai gali įvykti. Nepaisant visų sunkumų bei ilgų ir alinančių repeticijų koncertas pranoko visus mūsų lūkesčius ir buvo vienas įsimintiniausių,“ – sako abiturientė Rusnė Kairaitytė.

Koncertui įsibėgėjus, į šokių aikštelę su dvyliktokais pašokti išėjo tėvai, sesės ir broliai, kurie taip pat yra kolektyvo dalis. Abiturientams šokį paskyrė ir mažieji „šėltinukai“.

Vadovai Violeta ir Romualdas Laugaliai bei Greta Šveikauskaitė didžiuojasi dar viena išleista šokių kolektyvo laida ir sako, kad ji yra unikali, nes, net ir užklupus virusui, vaikai vis tiek sugebėjo surengti puikų baigiamąjį koncertą.

Vaikų ir jaunimo tautinių šokių ansamblio „Šėltinis“ šokėjai jau 39 metus savo šokiais, tautiškumu, scenine kultūra ir liaudies meno puoselėjimu džiugina auditorijas. Ansamblis koncertuoja ne tik savo mieste ir šalyje, bet yra kviečiamas ir į tarptautinius festivalius įvairiose pasaulio šalyse.

„Šėltinis“ jungia dvi mokymo įstaigas – Jovaro progimnaziją ir Didždvario gimnaziją. Tautinius šokius šoka 320 vaikų nuo 7 iki 19 metų. Be to, kolektyvas plečiasi, nes neseniai susikūrė ir tėvelių grupės – „Vajaunas“ ir „Šėvulis“.