Savivaldybė apie užfiksuotus įvykius teikia informaciją policijai

Giedriaus BARANAUSKO nuotr.
Perspėjimas – miestą stebi kameros.
Praėjusiais metais įsteigtas Šiaulių miesto savivaldybės administracijos Miesto koordinavimo skyrius valdo net 52 kameras, stebinčias skirtingas Šiaulių vietas. Bendradarbiaudamas su įvairiomis institucijomis skyrius teikia joms informaciją.

Pranešama, kad bendradarbiaujant su policija stebimos ir kontroliuojamos eismo situacijos miesto gatvėse. Modernia įranga fiksuojami eismo dalyvių daromi pažeidimai. Vien birželio mėnesį skyriaus specialistai Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnams perdavė duomenis apie 84 stebėjimo kamerų užfiksuotus galimus pažeidimus. Vaizdo medžiagoje matoma, kaip kelių eismo taisyklių nesilaiko daugiausiai krovininių transporto priemonių vairuotojai. Šiaulių AVPK Kelių policijos tarnybos atstovai informavo, kad tiek įmonėms, tiek fiziniams asmenims išsiųsta apie 70 pranešimų. Dalis kameromis užfiksuotų pažeidėjų sulauks nuobaudų, kai bus pilnai išaiškintos visos aplinkybės.

Skyriaus vedėja Rigita Tijūnaitienė paaiškino, kad informacija teikiama pagal institucijų pateiktas paraiškas. Policiją birželį domino kaip laikytasi eismo taisyklių apsunkintose miesto sankryžose, kuriose pastatyti papildomi ženklai, vyksta remonto darbai, daug dėmesio buvo skirta sunkiasvorio transporto eismui.

Vedėja pasakojo, kad po susitikimo su Savivaldybės įmonės „Busturas“ atstovais aptartos galimybės suteikti informaciją apie autobusų eismo reikalavimų laikymąsi.

Policijai teikiama informacija ne vien apie eismo taisyklių pažeidimus, bet ir kitus įvykius, kurių metu galėjo būti padaryti nusikaltimai. Praėjusią savaitę skyrius tokią informaciją teikė du kartus.

Anot R. Tijūnaitienės, teikiama medžiaga yra tinkamai apiforminama, užkoduojama.

Komentuoti

Paprastas tekstas

  • HTML žymės neleidžiamos.