Prisikėlimo aikštėje naktį linksminosi „bildukas“

Giedriaus BARANAUSKO nuotr.
Naktį iš pirmadienio į antradienį tuščioje Prisikėlimo aikštėje, tarsi renginyje, iki 2 valandos nakties grojo garsi muzika.
Šiauliuose, aplink Prisikėlimo aikštę gyvenantys miestiečiai antradienio naktį turėjo netikėtą „diskoteką“. Redakcijai viena gyventoja pasakojo, kad apie 23.30 valandą ten ėmė groti garsi muzika. Tai buvo panašu į folkroką ir moteris dar pagalvojo, kad gal taip ruošiamasi joninėms. Aikštėje nesimatė jokių žmonių, tačiau muzika per sumontuotą įrangą skambėjo visame kvartale.

Po pirmos valandos šiaulietė paskambino į policiją. Atvykęs ekipažas apvažiavo aikštę ir vėl išvyko. Muzika liovėsi „linksminti“ gyventojus apie antrą valandą nakties.

Šiaulių apskrities policijos vyriausiojo komisariato atstovė Gailutė Smagriūnienė patvirtino, kad tą naktį policijoje užregistruoti 7 skambučiai dėl garsiai grojusios muzikos Prisikėlimo aikštėje. Policija aiškinasi, kas už tai atsakingas.

Tai aiškinasi ir miesto Savivaldybė bei linksta prie versijos, kad įvyko programavimo klaida.

Miesto koordinavimo skyriaus vedėja Rigita Tijūnaitienė paaiškino, kad Koordinacinio centro budėtojai taip pat naktį gavo ne vieną gyventojų pranešimą apie aikštėje garsiai sklindančią muziką, trukdančią nakties poilsį. Kadangi Prisikėlimo aikštė dar nėra iki galo perduota Savivaldybei, budėtojams teko naktį ieškoti įrangą montavusio ir programavusio specialisto. Apie 2 valandą nakties atvykęs į aikštę jis muziką išjungė.

Komentarai

Kirvis    Ant, 2020-06-23 / 21:54
Na niekaip su ta aikšte reikalai normaliai neinasi nors tu ką. Tai fontanai ne pilnai veikia, tai suolai iš užsienių vėluoja, tai muzika groja kada užsimano pati, o darbai pagal aktus kaip ir baigti. Atsakomybės savivaldybė visai neturi. Gal baudą policija už triukšmavimą išrašytų merui? A?
Carui    Tre, 2020-06-24 / 10:58
O giljotinos ir kartuvių asmeninei bei viešai pramogai aikštėje nebus?
Pasiūlymas    Tre, 2020-06-24 / 17:16
Įrenkit pliažą aikštėje kaip Vilniuje, tada ir muzikos galėsim klausyti per naktį.
Ramus    Ket, 2020-06-25 / 08:33
Šiaulių valdžios žmonių rinkėjai vidurnakčiais šaudo fejerverkus, bet tai nevadinama ramybės drumstimu. Kaip ir jaunuoliai važinėjantys motociklais be duslintuvų. Kuo garsiau, tuo savivertė didesnė...
Radviliškis     Ket, 2020-06-25 / 09:57
Gerai kad gyvenu ne prie prie to baseino centre. Kasdien garsiai skambanti muzika, kaip tie gyventojai dar nesiskundzia
op    Ket, 2020-06-25 / 10:47
koordinavimo skyrius klausesi muzikos nakti ir netiketai visiems pajunge cha cha :) geriau grotu visa diena kokia relax muzika, kad gyventojai atsipalaiduotu kedikes ir skecius atsinese prie fontano - isivaizuotu , kad uzsieny ilsisi
aikštėje garsiai sklindančią muziką    Ket, 2020-06-25 / 16:49
Kai rudokas per radija visus įspėjo, kad jei nesugalvosite ką aikštėje veikti, patys būsite kalti, tai mat ko žmonės prisigalvoja
o kas cia keisto    Ket, 2020-06-25 / 18:15
Aikštės įveiklinimo išvadose ir buvo esmė kurti tradicijas. Atsinešti matrasus, šašlikines, anglis... Diena garsi muzika gerai, atstato pusiausvyra. Naktį reiktų leisti tyliau, nors vėlgi, tada girdėsis šašlykininkų pokalbiai.
Bailiai    Ket, 2020-06-25 / 19:41
Toks jausmas, kad valdžia labai bijo, kad aikštė nebūtų tuščia. Užtat neriasi iš kailio. Ir nesvarbu kas tai bus. By tik zystų.
Apsurdas    Šeš, 2020-06-27 / 22:31
Miesto valdžia sako programavimo klaida. O policija atlieka tyrima kas nakti isibrovė į naujajį miesto sedevrą ir įjungė muzika.
Romualdas    Sek, 2020-06-28 / 14:11
Na policija už keliolikos metrų,gal aikštė galėtų būt stebima iš kamerų

Komentuoti

Paprastas tekstas

  • HTML žymės neleidžiamos.