Pramoniniame parke – nelegalūs sodai ir daržai

Šiaulių MS nuotr.
Plėstis Šiaulių pramoniniam parkui trukdo nelegaliai sodais ar daržais paversti žemės sklypai.

Šiaulių miesto savivaldybė (MS), siekdama investuotojams pateikti daugiau plyno lauko investicijoms skirtų sklypų su išvystyta infrastruktūra, prie Šiaulių pramoninio parko prijungė dar du valstybinės žemės sklypus Radviliškio gatvėje. Šiuo metu pramoninį parką sudaro 17 skirtingo dydžio pramonei ir komercijai vystyti skirtų sklypų.

Sklypų adresai: Radviliškio g. 41A, Šiauliai, ir Radviliškio g. 41B, Šiauliai. Šiaulių pramoninio parko plėtros projektu siekiama toliau plėtoti sėkmingai veikiančią pramoninę teritoriją, kurią sudaro 17 skirtingo dydžio pramonei ir komercijai vystyti skirtų sklypų.

Organizatoriai susidūrė su problema – šiuo metu prijungtuose valstybinės žemės sklypuose yra įkurti nelegalūs sodai ir daržai, todėl investuotojams jų pasiūlyti dar nėra galimybės, nes teritorija turi būti išvalyta ir paruošta.

Savivaldybė kreipėsi į nelegaliai Radviliškio gatvės 41A ir 41B sklypuose įkurtų sodų ir daržų naudotojus ir paprašė atlaisvinti sklypus bei nebevykdyti juose jokios veiklos. Šie sklypai patikėjimo teise yra valdomi Savivaldybės ir priklauso Šiaulių pramoninio parko teritorijai, todėl bus nuomojami verslo subjektams.