Po vasaros – ir vėl visi kartu

Artūro STAPONKAUS nuotr.
Šiaulių menų mokyklos direktorius Petras Slonksnis kartu su kitais mokyklos atstovais kviečia moksleivius toliau kurti naują tradiciją – festivalį „Vėl kartu“.

Šiaulių menų mokykla rugsėjo 1 dieną kviečia visus miesto moksleivius kartu su tėveliais po mokslo metų pradžios atidarymo renginių mokyklose rinktis į Centrinį miesto parką. Čia vyks Rugsėjo 1-osios šventė – festivalis „Vėl kartu“.

Šiaulių menų mokyklos direktorius Petras Slonksnis atkreipė dėmesį, kad naujas renginys, skirtas rugsėjo mėnesį vyks jau antrą kartą ir pamažu tampa tradicija. Tik pernai festivalis vyko prie Talkšos ežero, o šįmet keliasi į naują erdvę – parką.

Pagrindinės veiklos vyks parko estradoje. Festivalis startuos 15 valandą, o baigsis – 21 valandą. Organizatoriai žada, kad čia veiklos turės ir mokiniai, ir mokytojai bei tėveliai, vyks renginiai, edukacijos, akcijos įvairaus amžiaus žiūrovams ir dalyviams.

Edukacijų erdves Šiaulių menų mokykla organizuos kartu su būriu partnerių: Povilo Višinskio viešąja biblioteka, Šiaulių techninės kūrybos centru, Šiaulių dailės galerija, JUSPO, Šiaulių Policijos Bendruomenės Pareigūnais, Lietuvos Raudonojo Kryžiaus – Šiaulių skyriumi, Ukrainiečių integraciniu centru „Malva“. Parengta daug įdomių veiklų ir mažiausiems, ir didesniems moksleiviams.

Kojūkininkas kvies fotografuotis ir išmokti žongliravimo meno žongliravimo mokyklėlėje.

Muzikos ir šokio erdvėje pasirodys vaikų ir jaunimo kolektyvai: Šiaulių menų mokyklos kolektyvai: Muzikos studija ,,En-den-du“, baleto ir gimnastikos studija ,,Linksmosios pėdutės“ bei šokių klubas ,,Flamingas“, muzikos studija „Tarp garsų“, šiuolaikinio šokio grupė „Dance Mix“, meninio ugdymo studija ‚Mikitukas“, vaikų meninė studija „Pūūūka“, Dainų progimnazijos vokalinis ansamblis „Pop sing“, grupė „Šaukštai po pietų“, Extreme Šokių Mokykla.

Parke įkurtoje sporto erdvėje miesto moksleiviai ir svečiai galės išbandyti savo gebėjimus sportinės rungtyse, kurias organizuos krepšinio akademija „Saulė“. Atviras jaunimo centras visus norinčius kvies į stalo teniso turnyrą, kuris yra itin populiarus cente.

Visos erdvės veiks iki 18 valandos, o tada parko estradoje prasidės diskoteka jaunimui. Gros jaunatviška grupė SIMILAR – kuri pademonstruos kaip šiuolaikiškai gali skambėti saksofono ir DJ duetas. Diskoteką užkurs POWER HIT RADIO didžėjus, Laidos „BeLeo VIBES“ vedėjas – BELEO.

Vos tik saulei nusileidus festivalio kulminacija – įspūdingas Ugnies šou.