Po teigiamo COVID-19 testo rezultato dezinfekavo ministeriją

Gedimino SAVICKIO (ELTA) nuotr.
Dezinfekuotos Užsienių reikalų ministerijos patalpos, kai teigiamas COVID-19 testas buvo nustatytas ministerijos darbuotojos šeimos nariui.
Šiandien Užsienių reikalų ministerijoje (URM) atlikta patalpų dezinfekcija po to, kai teigiamas COVID-19 testas buvo nustatytas ministerijos darbuotojos šeimos nariui, Eltai patvirtino ministro atstovė spaudai Rasa Jakilaitienė.

„Vienos darbuotojos šeimos nariui buvo nustatytas teigiamas COVID–19 testas. Buvo imtasi papildomų saugumo priemonių“, – Eltai sakė R. Jakilaitienė.

Pasak jos, darbuotoja ir su ja kontaktavę asmenys izoliavosi bei dirba iš namų. R. Jakilaitienė pabrėžė, kad sergančių darbuotojų URM nėra.

„Pati darbuotoja dirba iš namų ir izoliavosi. Asmenims, turėjusiais su ja kontaktą, buvo nurodyta dirbti nuotoliniu būdu. Buvo išsiaiškinti visi kontaktiniai asmenys. Jie visi izoliavosi ir stebi savo būklę. Buvo imtasi visų saugos priemonių, pasitarus su Nacionaliniu visuomenės sveikatos centru“, – sakė R. Jakilaitienė.

Darbuotojos šeimos narys nėra diplomatas.

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Vilniaus departamento vadovė Rolanda Lingienė teigė, kad URM neturi jokios reikšmingos epidemiologinės rizikos.

„Šiuo metu epidemiologai aiškinasi, bet asmuo nėra atvykęs iš užsienio. Bet URM, noriu pabrėžti, neturi jokios reikšmingos epidemiologinės rizikos šiuo metu. Pats asmuo labai atsakingai elgėsi ir izoliavosi tik sužinojęs. Viskas yra tikrai valdoma. Nėra jokios panikos“, – pabrėžė Eltai R. Lingienė.