Pasveikintas treneris Vidmantas Žibutis

„Atžalyno“ nuotr.
(Iš kairės)Treneriai R. Dijokas, V. Žibutis ir LRS narys S. Tumėnas.

 

 

Žinomas Šiaulių miesto graikų-romėnų imtynių treneris, daugkartinis Lietuvos čempionas, tarptautinės kategorijos teisėjas Vidmantas Žibutis paminėjo jubliliejinį – 60-ąjį gimtadienį. Ta proga Šiaulių sporto centro „Atžalynas“ treniruočių salėje apsilankė LR Seimo narys Stasys Tumėnas, kuris pasveikino jubiliatą, padėkojo jam už gerą darbą, jaunųjų imtynininkų ugdymą ir jiems perduodamą patirtį.

Treneris V. Žibutis, pasiekęs daug pergalių Lietuvoje ir tuometinėje Sovietų Sąjungoje praeito amžiaus devintajame dešimtmetyje, visada buvo pavyzdys, kad pergalės pasiekiamos tik sunkiu darbu, ištverme ir ryžtu. Baigęs sportininko karjerą, jis išugdė šimtus imtynininkų, pasiekusių daug pergalių Lietuvoje ir tarptautinėje arenoje, tarp jų – A. Kaselį, R. Dijoką, D. Domikaitytę ir kitus, kurie garsino Šiaulius. „Atžalyno“ sporto centre V. Žibutis dirba nuo 1983 metų.

LR Seimo sveikinimo rašte – padėkos žodžiai jubiliatui už imtynių sporto tradicijų puoselėjimą ir aukštus sportinius pasiekimus, palinkėjimas, kad „kylantys iššūkiai suteiktų naujų galimybių, kurios vestų trenerio auklėtinius nuolatinio tobulėjimo ir naujų aukštumų keliu!“