Pagarba socialiniams darbuotojams

Socialinių paslaugų sk. nuotr.
Šiaulių miesto socialiniai darbuotojai profesinės šventės proga pagerbti simbolinėmis dovanomis.
Šiaulių miesto savivaldybėje profesinės šventės proga pasveikinti Šiaulių miesto socialiniai darbuotojai. Į renginį, kuris vyko Šiaulių kultūros centre, susirinko per 500 šventiškai nusiteikusių socialinės srities darbuotojų, dirbančių 31 socialines paslaugas teikiančioje nevyriausybinėje ar viešojoje organizacijoje ar Savivaldybės įstaigoje.

Socialinių darbuotojų už jų didžiausios pagarbos vertą darbą pagerbti atvyko Šiaulių miesto savivaldybės meras Artūras Visockas.

„Po socialinio darbuotojo ar savanorio gerumo sparnu telpa visi: ir maži, ir dideli, ir jauni, ir vyresni, o darbai, kuriuos atliekame, kilnūs ir garbingi“, – sakė Maltos ordino pagalbos tarnybos vadovė Aušra Simonavičiūtė.

Šventėje pasidžiaugta nuveiktais darbais ir įteikti nominacijų apdovanojimai už nuoširdų darbą, reikalaujantį atsidavimo, sielos kilnumo ir didelės kantrybės, už atsakingą pagalbą tiems, kurie atsidūrė sudėtingoje gyvenimo situacijoje.

Socialinių paslaugų skyriaus vedėja Ramutė Pilypienė pasidžiaugė, kad nominacijas sukūrė Šiaulių globos namų dienos centro „Goda“ socialinių dirbtuvių lankytojai, padedami socialinio darbuotojo.

Vakaro metu įteiktos šios nominacijos:

„Metų proveržis“ – apdovanotas VšĮ ukrainiečių integracijos centras „Malva“ už nuolatinę ir visapusišką pagalbą į Šiaulių miestą atvykusiems ukrainiečiams (karo pabėgėliams), jų begalinį palaikymą ir suteiktą tvirtą pagalbos petį.

„Metų iniciatyva“ – apdovanotas Šiaulių miesto šeimos centro socialinis darbuotojas Andrius Sutkus.

„Metų ištvermė“ – įteikta Aušrai Marmokienei, Šiaulių miesto savivaldybės socialinių paslaugų centro atvejo vadybininkei už atkaklumą ir didžiulę kantrybę organizuojant komandinį darbą ir dalijimąsi savo profesinėmis žiniomis bei patirtimi.

„Metų atsakomybė“ – Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjungos Šiaulių miesto filialui. Ši sąjunga ne vienus metus vienija regėjimo negalią turinčius žmones ir nuolat teikia jiems visokeriopą pagalbą ir paslaugas.

„Metų talentas“ – Šiaulių miesto savivaldybės globos namų socialinei darbuotojai Kristinai Jankūnienei už kūrybiškumą ir atvirumą naujovėms.

„Metų naujoko“ – įteikta sėkmingai įsiliejusiai į bendruomenę Modestai Sidabrei, socialinę atskirtį patiriančius asmenis jungiančios asociacijos „Sapaja“ socialinei darbuotojai.

„Metų bendrystė“ – Šiaulių vyskupijai „Caritas“ už nuolat teikiamą neatlygintiną pagalbą, kai jos labiausiai reikia.

„Metų pagalba„– Maltos ordino pagalbos tarnybos Šiaulių skyriui už kantrybę teikiant pagalbą socialinių įgūdžių stokojančioms šeimoms.

„Metų kantrybė“ – Šiaulių miesto šeimos centro atvejo vadybininkei Marytei Žalpienei už kantrybę teikiant pagalbą socialinių įgūdžių stokojančioms šeimoms, organizuojant ir koordinuojant kompleksines paslaugas.

„Metų blyksnis“ – įteikta VšĮ globos ir slaugos centrui „Sidabražolė“ už aktyvų įsijungimą teikiant socialines paslaugas asmenims jų namuose bei aktyvų dalyvavimą miesto šventėse.

„Metų darbštuolis“ – VšĮ Žmogiškųjų išteklių stebėsenos ir plėtros biurui už socialinių paslaugų plėtrą, nuolatines iniciatyvas bei indėlį įgyvendinat projektus, dėl kurių socialines paslaugas gauna įvairių amžiaus grupių miesto gyventojai.

„Metų spartuolis“ – VšĮ „Nuoširdus rūpestis“ už pagalbos į namus paslaugų plėtrą ir profesionalumą teikiant paslaugas.

„Metų šuolis“ – Jurgitai Augėnienei, Šiaulių miesto savivaldybės socialinių paslaugų centro darbuotojai, už kruopštų ir atsakingą darbą, padedant darbo rinkai besirengiantiems asmenims integruotis į darbo rinką.

„Metų šiluma“ – įteikta Ugnei Šimaitytei, kompleksinių paslaugų namų „Alka“ socialinei darbuotojai, už žmogiškumą, supratingumą, komunikabilumą ir geros atmosferos kūrimą darbe.

Didžiulis dėmesys buvo skirtas darbuotojams, kurie socialinių paslaugų įstaigoms atidavė didžiąją savo gyvenimo dalį, šventė darbo ar asmenines sukaktis. Savivaldybės meras įteikė padėkas, atminimo dovanas ir gėlių šiems darbuotojams už dešimtmečius nuoširdaus darbo, atsidavimą ir nepriekaištingą pareigų atlikimą, už atsakingą ir profesionalų požiūrį į atliekamą darbą ir kartu su darbuotojais nueitą kelią. Pagerbtos Virginija Šidlauskienė (Šiaulių m. savivaldybės globos namai), Jolanta Butkienė (kompleksinių paslaugų namai „Alka“), Danutė Bogušienė (Šiaulių m. savivaldybės socialinių paslaugų centras), Romualda Grybauskienė (Savivaldybės Socialinių paslaugų skyrius), Danutė Akaveckienė (Šiaulių m. savivaldybės globos namai).

Po ceremonijos socialinės srities darbuotojams koncertavo atlikėja Evelina Sašenko, grojant akordeonu Nerijui Bakulai ir pianistui Feliksui Zakrevskiui (programa „Aplink pasaulį per 80 minučių“).