Padėkota aviacijos šventės rėmėjams

Šiaulių miesto savivaldybės nuotr.
Aviacijos šventė.
Liepos 27 dieną vykusią įspūdingą aviacijos šventę „Sakalo sparnai 2019“ padėjo surengti ir nemažas būrys rėmėjų. Piniginėmis lėšomis, paslaugomis, produkcija parėmusių ar kitokią pagalbą suteikusių įmonių ir įstaigų atstovams padėkojo Šiaulių miesto meras ir Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų vadas.

Lietuvos karinėms oro pajėgoms švenčiant šimto metų sukaktį, Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų Aviacijos bazėje įvyko aviacijos šventė „Sakalo sparnai 2019“. Įspūdingas renginys sutraukė tūkstančius žiūrovų iš visos Lietuvos ir net užsienio. Tokios šventės organizavimas pareikalavo didžiulio darbo ir kitokių išteklių. Išskirtinį reginį surengti padėjo nemažas būrys verslo, valstybės ir savivaldybės bendrovių ir įstaigų. „Sakalo sparnai 2019“ rėmėjams padėkota Šiaulių miesto mero Artūro Visocko ir Karinių oro pajėgų vado pulkininko  Dainiaus Guzo priėmime.

„Šventei, kurioje įprasminti Lietuvos karo aviacijos šimtmetis ir bendrystė su NATO, buvo labai reikalinga verslo parama. Jūs visi prisidėjote ne tik prie Šiaulių miesto, bet ir prie visos Lietuvos renginio. Tiek organizatoriai, tiek rėmėjai – kartu sukūrėte tikrai ypatingą reginį. Dėkodamas visiems noriu paspausti rankas ir pakviesti į iškilmingą miesto šventės „Šiaulių dienos“ vakarą“, – kalbėjo Šiaulių miesto meras Artūras Visockas.

Padėkas ir specialias šimtmečio monetas rėmėjams ir partneriams įteikė Karinių oro pajėgų vadas Dainius Guzas ir KOP Aviacijos bazės vadas Antanas Matutis.

Dėkojame aviacijos šventės „Sakalo sparnai 2019“ rėmėjams:

UAB „Fima“; UAB „Arveka“; UAB „ASU Baltija“; Ltactik; Viešbutis „Šaulys“; UAB Auto moto NG; UAB „Gelsva“; OWEXX ; UAB Eternit Baltic; UAB „Eurobiuras“'; UAB „Giftika“; Viešbutis "Šiaulių krašto medžiotojų užeiga"; Restoranas „Žemaitis“; UAB „Rūta“; Šiaulių kultūros centras; Šiaulių turizmo informacijos centras; UAB Pabalių turgus ; Bačiūnų kartodromas; VĮ „Oro navigacija“; UAB Dekbera; UAB „Gorila reklama“; UAB ESSPO; UAB „TOI-TOI Lietuva“; Rohde & Schwarz; Kongsberg Defence & Aerospace; Saab; Airbus; MESKO; Radiocentras; Aviacijos pasaulis; Etaplius.

    Užs. Nr. 428008