Orai pradės šilti

Luko ALUZO nuotr.
Nuo ateinančios savaitės vidurio prognozuojama šiltesnė temperatūra ir mažiau lietaus.
Naujos savaitės pradžia bus vėsi ir su trumpais lietumis. Orai, kaip prognozuoja sinoptikai, po kelis laipsnius šils tik nuo savaitės vidurio.

Kaip LRT radijui sakė sinoptikas Paulius Starkus, artimiausiomis dienos didesnių pokyčių nebus. Ateinanti naktis irgi bus gaivi, debesys vakaro valandomis sklaidysis, tad lietaus naktį nesulauksime. Vėsiausia bus paryčiais, temperatūra pažemės iki 7–11, o kai kur gali nukristi net iki 6 laipsnių, tik pajūryje išliks šilčiau. Pirmadienį dieną debesų vėl bus daugiau, trumpai palis jau didesnėje šalies dalyje. Temperatūra mažai skirsis nuo sekmadienio – vyraus 16–21 laipsnio šiluma.

Antradienį padėtis keisis mažai, sakė sinoptikas P. Starkus. Naktį lietaus bus labai nedaug, dieną jo bus šiek tiek daugiau. Naktis irgi bus vėsi – tarp 8–13 laipsnių šilumos, o dieną jau vienu kitu laipsniu galbūt bus šilčiau, bet dar ne itin šilta – tarp 18–23 laipsnių šilumos.

Trečiadienį ir ketvirtadienį jau laukiama keliais laipsniais šiltesnių dienų. Trečiadienį tikimasi, kad sušils iki 19–24 laipsnių šilumos, o ketvirtadienį gali būti dar vienu kitu laipsniu šilčiau.

Komentuoti

Paprastas tekstas

  • HTML žymės neleidžiamos.