Nusikaltimų prevencijos konkurse triumfavo kelmiškiai

Policijos nuotr.
Vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė apdovanojo nusikaltimų prevencijos konkurso projektų kategorijos laimėtojus iš Kelmės atviro jaunimo centro.

Vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė apdovanojo nusikaltimų prevencijos konkurso nugalėtojus. Projektų kategorijoje pirmoji vieta atiteko Kelmės atviram jaunimo centrui, projektą įgyvendinusiam su Kelmės rajono policijos pareigūnais ir Visuomenės sveikatos biuro darbuotojais. Projekto metu jaunimas buvo įtrauktas į įvairias veiklas, skatinančias įdomiai ir saugiai leisti laisvalaikį, bei šviečiamas apie psichotropinių medžiagų ir alkoholio žalą sveikatai. Nugalėtojams už projektą „KJC – ten, kur jaučiamės cool“ įteikta 1 200 eurų premija.

Iniciatyvų kategorijoje nugalėjo Kelmės rajono Kolainių kaimo bendruomenė. Už iniciatyvą „Bendruomenės saugumas per sutelktumą“ jai skirta 800 eurų premija.

Premijos ir padėkos įteiktos ir kitiems konkurso dalyviams, įgyvendinusiems nusikaltimų ir kitų teisės pažeidimų prevencijos projektus, kuriais siekiama kurti saugesnę aplinką bei mažinti nusikaltimų šalyje skaičių. Tarp jų ir Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariatui bei visuomeninei organizacijai Šiluvos bendruomenei „Aušrinė“.

Tai jau 19 kartą Vidaus reikalų ministerijos organizuojamas konkursas, kuris šiais metais buvo skirtas geriausiam 2021–2023 metų nusikaltimų ir kitų teisės pažeidimų prevencijos projektui ir bendruomenės iniciatyvai išrinkti. Konkursui buvo pateikta 21 paraiška.