Neskaičiuos delspinigių

Laimos AGANAUSKIENĖS nuotr.
UAB „Pakruojo šiluma“ nusprendė karantino metu neskaičiuoti delspinigių skolininkams, kurie dėl koronaviruso situacijos prarado darbą arba negavo pajamų.
UAB „Pakruojo šiluma“ nusprendė pagelbėti tiems, kurie dėl paskelbto karantino neteko darbo arba negavo pajamų. Jiems nebus skaičiuojami delspinigiai.

UAB „Pakruojo šiluma“ paskelbė savo vartotojams, jog, atsižvelgdama į šalyje susidariusią situaciją ir dėl jos kilusius finansinius sunkumus, nuo šių metų balandžio 1 dienos neskaičiuos delspinigių dėl pradelstų mokėjimų ir nevykdys ikiteisminių ar teisminių skolų išieškojimo veiksmų dėl laiku neapmokėtų sąskaitų už suteiktas šilumos energijos tiekimo paslaugas karantino laikotarpiu.

Toks sprendimas buvo priimtas gavus prašymų palengvinti mokėjimus už suteiktas paslaugas karantino metu.

UAB „Pakruojo šiluma“ šilumos vartotojams numato galimybę atidėti arba išdėstyti įmokas už suteiktas šilumos energijos tiekimo paslaugas karantino laikotarpiu.

Tačiau mokėjimų atidėjimai galės būti taikomi tik tiems vartotojams, kurie dėl karantino neteko darbo, dėl priverstinių nemokamų atostogų, prastovų, bei tiems, kurie negalėjo užsiimti individualia veikla ir dėl to negavo pajamų.

Jei vartotojams dėl priimtų sprendimų kiltų neaiškumų, juos bus galima išsiaiškinti tik nuotoliniu būdu.

Komentuoti

Paprastas tekstas

  • HTML žymės neleidžiamos.