Mūsų šalies ugniagesiai – stipriausi

VPGT nuotr.
Lietuvos ugniagesių rinktinė Europos stipriausiojo ugniagesio čempionate „Firefit“, vykusiame Heksteryje, Vokietijoje, parodė aukščiausią klasę. Rinktinėje – ne vienas Šiaulių apskrities ugniagesys gelbėtojas.

Lietuvos stipriausiųjų ugniagesių gelbėtojų rinktinė iš Europos stipriausiojo ugniagesio čempionato „Firefit“, vykusio Heksteryje, Vokietijoje, grįžo su pergalėmis. Komandinės estafetės rungtyje „Firefit“ rinktinė, kurios vadovas Šiaulių priešgaisrinės gelbėjimo valdybos 2-osios komandos viršininkas Andrius Ašmontas ir nariai Rokas Lindenis, Romualdas Vilimas, Jaroslav Višnevski ir Lukas Leonavičius iškovojo 1-ąją vietą (jų laikas 1:09.98).

Antroji mišri lietuvių rinktinė (Dovilė Gideikaitė, Karolis Gražinis, Remigijus Balčiūnas, Karolis Laukutis ir Marius Gasparėnas) MIX estafetės rungties kategorijoje užėmė 3-iąją vietą.

Tandemų rungtyje nepralenkiami buvo K. Gražinis ir R. Vilimas – jie pasiekė geriausią rezultatą (1:24.28) ir iškovojo pirmąją vietą.

Kiti rinktinės nariai tandemų rungtyje taip pat pasiekė aukštų vietų: A. Ašmontas ir R. Lindenis užėmė 4-ąją vietą, K. Laukutis ir M. Gasparėnas – 7-ąją, R. Balčiūnas ir L. Leonavičius – 14-ąją.

MIX tandemų rungtyje labai nedaug pritrūko iki medalių D. Gideikaitei ir J. Višnevski – jie užėmė 4-ąją vietą.

Asmeninėje įskaitoje 18–29 metų grupėje L. Leonavičius užėmė 2-ąją vietą, J. Višnevski – 3-iąją. Moterų kategorijoje D. Gideikaitė užėmė 3-iąją vietą. R. Lindenis 30–39 metų kategorijoje buvo trečias, bendroje įskaitoje – ketvirtas.

„Esame nusiteikę kovingai, pasirengę neblogai, tad tikimės gerų rezultatų, svarbiausia, kad nepritrūktų sėkmės“, – prieš išvykdamas į Stipriausio ugniagesio čempionatą sakė Šiaulių priešgaisrinės gelbėjimo valdybos 2-osios komandos viršininkas A. Ašmontas.

Dabar jau aišku, kad sėkmė lietuvius tikrai lydėjo.