Žemės ūkio ministerija į Kauną nebus keliama

Mariaus Morkevičiaus (ELTA) nuotr.
Žemės ūkio ministras Andrius Palionis.
Žemės ūkio ministras Andrius Palionis, įvertinęs darbo grupės išvadas dėl ministerijos kėlimo į Kauną, patvirtino, kad visa ministerija nebus keliama.

Kaip teigiama Žemės ūkio ministerijos (ŽŪM) pranešime, Kaune dirbs Programinio projektavimo ir valdymo analizės skyrius ir naujai kuriami Bendradarbiavimo su socialiniais partneriais ir savivaldybėmis bei Infrastruktūros, melioracijos ir biokuro skyriai.

Mokslo ir inovacijų skyrius veiks abiejuose miestuose. Taip pat Kaune veiks ministerijos priimamasis.

 „Stengsimės susigrąžinti dėl perkėlimo vajaus išėjusius iš darbo Vilniuje žmones, ministerijoje labai trūksta specialistų. Dėl pokyčių Kauno skyriuje konsultuosimės su profesine sąjunga, norime išsaugoti visus žmones, jau dirbančius jame“, – pranešime cituojamas A. Palionis.

Šiuo metu Kaune dirba 23 specialistai, planuojama iš viso patvirtinti 30 pareigybių.

Komentarai

Valstietis    Tre, 2019-12-18 / 17:06
Kiekvienoje bent kiek normalioje valstybėje,kuri nori išlikti laisva,nepriklausoma,savarankiška,stabilia šalimi visos aukščiausiosios įstaigos turi būti vienoje vietoje - sostinėje,kad kiekvienas pilietis atvykęs su reikalais galėtų aplankyti bet kurią iš jų,o ne trankytis po visą respubliką. Išmėtyti aukščiausiasias įstaigas po0 visas pakampes gali norėti tik USA ar kitų Vakarų ''valdytojų'' inspiruojamas ar inspiruojami tautos priešai. Malonu,kad dabartinis Ž.Ū.ministras ne iš tų ir nori Lietuvai bei jos žmonėms gero,stengiasi,kad valstybė išliktų galutinai nesunaikinta. Sėkmės gerb.Andriau.
kitas valstietis    Tre, 2019-12-18 / 20:16
palaipsniui mes ir sostinę sugražinsim į Kauną, o Vilnių gražinsim kaimynams :DDD
Ministras paskubėjo, oi paskubėjo...    Ket, 2019-12-19 / 09:24
Ministras paskubėjo pasakyti savo nuomonę - sprendimą, oi paskubėjo... Ne jo, net ir ne ministro pirmininko nuomonė yra teisinga! Girdėjote vakar R.Karbauskį, per visas TV žinias pasakė, kad taip nebus ir ministerija bus Kaune. Pamiršo ministras, kas Lietuvoje "vyriausias" ir kieno nuomonė yra lemiama !

Komentuoti

Paprastas tekstas

  • HTML žymės neleidžiamos.