L. Ivins­kio gat­vės 3-aja­me kie­me už­lo­py­tos duo­bės

Redakcijos archyvo nuotr.

„Šiaulių krašte“ buvo rašyta apie Kuršėnų, L. Ivinskio gatvės daugiabučių kiemų atnaujinimą ir apie kelis kiemus, likusius „už borto“ (birželio 16 diena „Kiemų atnaujinimas Kuršėnuose: pasisekė ne visiems“). Tąsyk buvome informuoti, kad be rekonstrukcijos liks L. Ivinskio gatvės 3-ojo ir 6-ojo namų prieigos, nes pirmojo kiemo teritorija priklausanti savininkų bendrijai, kuri yra susiformavusi ir savo vardu įsiforminusi sklypą, o antrasis kiemas nerekonstruotinas dėl per mažo ploto, kurio atnaujinimas galėtų vykti europinėmis lėšomis.

Kuršėnų miesto seniūnas Vytautas Gedmontas tąsyk „Šiaulių kraštą“ informavo, kad 3-ojo namo kiemas, nors iš pagrindų rekonstruojamas nebus, vis dėlto nepaliekamas likimo valiai, bus paremontuotas seniūnijos lėšomis.

Informuojame, kad po publikacijos praėjus kelioms dienoms, kiemas buvo „palopytas“: palygintas ištrupėjęs asfaltas, užasfaltuotos duobės.

Gyventojai, nors ir lieka be kitiems kiemams pažadėtų žaidimo aikštelių, laisvalaikio praleidimo zonų ir kt., pastarųjų dienų remontą įvertina vienu žodžiu „nors tiek“.

Komentarai

M.     Ket, 2020-06-25 / 12:30
Daugiabučio kiemas ne valstybės žemė ? Kaip taip gali būti ? 🤔
Petras    Pen, 2020-06-26 / 10:33
Vaje vaje...Užlopė!!!!!!!!!!!!! Tai jau kakis načialnikas sava vežėčiai špikius pradūrė ar ką...Nepavieriusiu...Viera ateis kadais sava sumbine patikrinsiu...yr duobes ar nėr...Vaje vaje...Čiūdas,ne kitaip...

Komentuoti

Paprastas tekstas

  • HTML žymės neleidžiamos.