Kviečia į sveikatingumo žygį Šiauliuose

Gintarės DAKNYTĖS nuotr.
Šiaulių lengvosios atletikos ir sveikatingumo centro „Sportas visiems“ skyriaus vadovė Ingeborga Alejūnė kviečia šiauliečius šeštadienį leistis į sveikatingumo žygį.

Vasario 24 dieną Šiaulių lengvosios atletikos ir sveikatingumo centro „Sportas visiems“ skyrius kviečia šiauliečius į sveikatingumo žygį.

Organizatoriai vasario 24 dieną pavadino Senio besmegenio diena ir kviečia ta proga visiems kartu leistis į 10 kilometrų žygį.

Skyriaus vadovė Ingeborga Alejūnė spaudos konferencijoje pranešė, kad rinktis į žygį reikėtų prie prie Salduvės piliakalnio. Žygis vyks Salduvės takais, Talkšos ežero pakrante. Renginys skirtas įvairaus amžiaus žmonėms. Žygiuoti planuojama nuo 11 iki 15 valandos, o atrakcijos žygio metu priklausys nuo to, ar bus sniego.

Renginio organizatoriai kviečia šeimas žiemos savaitgalį praleisti sportiškai aktyviai ir sveikai. 100 pirmųjų įveikusiųjų 10 kilometrų žygio maršrutą gaus po dovanėlę – „Sporto visiems“ suvenyrą. Visi bus vaišinami kareiviška koše, arbata.

Išankstinė registracija nėra privaloma, tačiau pageidautina, nes organizatoriams padės įvertinti, kokiam būriui žygio dalyvių reikia ruoštis. Dalyvių registracija vyksta el. p. 10kmzygis2024@gmail.com. I. Alejūnė pranešė, kad į žygį jau užsiregistravo apie 100 šiauliečių.