Kviečia į maltiečių renginį

Gintarės DAKNYTĖS nuotr.
Šiaulių maltiečių grupės vadovė Aušra Simonavičiūtė, kviesdama į renginį, priminė, kad „už sriubą paaukotas pinigėlis bus geriausia kalėdinė dovana maltiečių globojamiems senoliams“.

Lapkričio 29 dieną, šeštadienį, Šiauliuose, prekybos ir laisvalaikio centre „Tilžė“, vyks jubiliejinis „Maltiečių sriubos“ renginys „Šiluma, kuri telpa dubenėlyje“.

Šiaulių maltiečių grupės vadovė Aušra Simonavičiūtė pasakojo, kad jau 10.45 valandą pražygiuos Šiaulių pučiamųjų orkestras, o po 15 minučių prasidės koncertas. Lauke veiks net du sriubų miesteliai prie skirtingų įėjimų. Sriubą virs 7 bendruomenės. Į šventę atvykę šiauliečiai ir miesto svečiai galės paaukoti pinigėlių už gardžios sriubos dubenėlį.

A. Simonavičiūtė akcentavo, kad atvykusiems į renginį nuostabų muzikinį valandos trukmės koncertą erdvėje prie fontanų padovanos charizmatiškasis ansamblis „Jonis“, koncertuos Šiaulių „Juventos“ progimnazijos jaunieji talentai, liaudiškų šokių grupė „Vajaunas“ bei folkloro ansamblis „Salduvė“ privers Jus ne tik uždainuoti, bet ir patrepsėti kartu.

Muzikinę pasaką paseks Valstybinio Šiaulių dramos teatro aktoriai Jūratė Budriūnaitė-Kamrazer ir Vladas Baranauskas.

Kūrybinėse dirbtuvėse kartu su menininke Zita Beinoravičiene bus galima gaminti etnografinius kalėdinius eglės žaisliukus iš šiaudų. Viešoji įstaiga „Žaidimai visiems“ supažindins su etnosportu – nuo judriųjų iki stalo žaidimų. Viso renginio metu vyks paramos rinkimo kampanija, kurią vykdys savanoriai.

„Už sriubą paaukotas pinigėlis bus geriausia kalėdinė dovana maltiečių globojamiems senoliams. „Tad įsimeskite į kišenę didesnį šaukštą, gerą nuotaiką ir ateikite, nes mes Jūsų labai lauksime! Renginys nemokamas, tęsis iki paskutinio samčio“, – kvietė maltiečių organizacijos atstovė.