Koronavirusas vėl „Akropolyje“: protrūkio kol kas nėra

Artūro JAUGĖLOS asociatyvi nuotr.
Vienam „Akropolyje“ įsikūrusio mobiliųjų telefonų serviso darbuotojui nustatytas koronavirusas.
Šiaulių „Akropolyje“ esančio mobiliųjų įrenginių remonto ir priežiūros paslaugų teikėjo serviso darbuotojui patvirtinta COVID-19 infekcija. Artimą sąlytį turėję 4 susirgusiojo kolegos izoliuojasi – į darbo vietas galės grįžti tik gavę neigiamus testų atsakymus bei leidus specialistams. Pasak prekybos centro valdytojų atstovų, serviso darbas sustabdytas, patalpos dezinfekuotos.

„Kiek mums yra žinoma, koronavirusu užsikrėtęs asmuo paskutinį kartą darbe buvo penktadienį, rugsėjo 11 dieną. Sužinojus apie teigiamą dirbančio asmens COVID-19 testo rezultatą nedelsiant informavome Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) Šiaulių skyrių“, – prekybos centro valdytojų pranešime cituojamas „Akropolis Group“ komunikacijos departamento vadovas Dominykas Mertinas.

Kaip nurodė D. Mertinas, šiuo metu nėra žinių, kad daugiau žmonių, tarp jų – kitų parduotuvių darbuotojai, jaustų virusui būdingus simptomus.

Pasak jo, vos gavus patvirtinimą apie koronaviruso atvejį, salonas buvo iškart uždarytas, patalpose jau atlikta dezinfekcija, o darbą salonas planuoja atnaujinti rytoj, rugsėjo 15 dieną. Visos kitos Šiaulių „Akropolyje“ įsikūrusios parduotuvės ir paslaugų teikimo vietos aptarnauja klientus kaip įprasta.

Pasak „Akropolis Group“ atstovo, tiek lankytojų, tiek darbuotojų saugumui prekybos ir pramogų centruose „Akropolis“ skiriamas didžiausias dėmesys. Vilniaus, Klaipėdos bei Šiaulių „Akropoliuose“ nuolat periodiškai dezinfekuojami dažniausiai liečiami paviršiai ir sanitarinės patalpos, ventiliacijos sistema veikia visu pajėgumu, periodiškai keičiami filtrai.

„Tiek darbuotojams, tiek laikytojams nuolat primename, kad pajutę bet kokius peršalimui būdingus simptomus jokiu būdu nesilankytų ne tik  prekybos ir pramogų centruose, tačiau apskritai visose viešose vietose – tokiu atveju savo ir kitų saugumui tiesiog likime namuose“, – pranešime cituojamas D. Mertinas.