Koronavirusas nesitraukia: 5 nauji atvejai

Giedriaus BARANAUSKO nuotr.
Užfiksuoti 5 nauji koronaviruso užsikrėtimo atvejai.
Praėjusią parą, liepos 12-ąją, nustatyti 5 nauji užsikrėtimo COVID-19 atvejai. Tad šiuo metu Lietuvoje iš viso patvirtinta 1874 infekcijos atvejai, praneša Sveikatos apsaugos ministerija.

Nacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos pirmadienio ryto duomenimis, per pastarąją parą dėl įtariamo koronaviruso ištirti 556 ėminiai. Iki šiol jų iš viso ištirta 461666.

Koronaviruso infekcijos sukelta liga Lietuvoje šiuo metu serga 212 žmonių.

Iki šiol mirė 79 žmonės. Pasveikusiųjų – 1571. Izoliacijoje šiuo metu yra 116 žmonių.

12 žmonių, užsikrėtę koronavirusu, mirė dėl kitų priežasčių, skelbia Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC).

Vilniaus, Anykščių, Trakų ir Kretingos rajonų gyventojai liepos 13–19 dienomis bus intensyviau profilaktiškai tiriami  dėl koronaviruso infekcijos. Šiose savivaldybėse fiksuojamas didesnis sergamumas šia infekcija nei kitose Lietuvos savivaldybėse, pranešė Sveikatos apsaugos ministerija.

Patvirtintas Lietuvos epidemiologinis rodiklis yra 1,9 atvejo, tenkančio 100 tūkst. gyventojų. Testavimo apimtys didinamos tose savivaldybėse, kuriose sergamumo rodiklis 100 tūkst. gyventojų yra didesnis kaip 5 ir per paskutines 14 dienų yra nustatytas daugiau nei vienas užsikrėtimu koronaviruso infekcija atvejis.

Anykščių rajone sergamumo rodiklis šiuo metu yra 8,7, Vilniaus rajone – 7, Trakų rajone – 6,1, o Kretingos rajone – 5,3.

Komentarai

Ramus    Ant, 2020-07-14 / 09:04
Prie ruso būdavo penkmečio planai, kiek ko prigaminti, už kiek parduoti ir taip toliau...Planą įvykdyti buvo privaloma, jei fermoje neprimelždavo numatytą plane pieno kiekį, tuomet užrašydavo kad viena žalmargė per parą duodavo pusantro karto daugiau pieno, negu kitos karvės ir valdžia likdavo pasitenkinusi. Nesvarbu kad tą pusantro padarydavo kitų melžiamų karvių sąskaita, svarbu kad fermos vedėjai ir melžėjoms išmokėdavo premijas ir apdovanodavo komunistinio darbo spartuolių gairelėmis.
Negirdžiu, nematau, nekalbu.    Ant, 2020-07-14 / 16:02
Anksčiau viskas buvo žmogui. Dabar - nėra žmogaus, nėra problemos.

Komentuoti

Paprastas tekstas

  • HTML žymės neleidžiamos.