Koncertu atidaroma „Saulės“ koncertų salė

Gintarės DAKNYTĖS nuotr.
Po beveik ketverius metus trukusio remonto birželio pradžioje koncertine programa duris atvers „Saulės“ koncertų salė.

Po beveik ketverius metus trukusio remonto birželio 7 dieną šiauliečiams ir miesto svečiams duris atvers koncertinės įstaigos „Saulė“ koncertų salė.

Įstaigos vadovas Vaidotas Katutis kviečia visus į atidarymo renginį.

Vadovas žadėjo, kad koncerto metu į padidintą salės sceną tilps ne tik trys įstaigos kolektyvai: kamerinis orkestras „Camerata Solaris“, pučiamųjų orkestras ir Šiaulių bigbendas, bet taip pat koncertuos berniukų ir jaunuolių choras „Dagilėlis“, solistai Liudas Mikalauskas, Egidijus Bavikinas, Vilhelmas Čepinskis.

V. Katutis kvietė šiauliečius, pasiilgusius „Salės“ koncertinės veiklos, nedelsti ir planuoti apsilankymą pirmajame po ilgos pertraukos koncerte.

Į šį renginį galima patekti su kvietimais, kuriuos nuo gegužės 27 dienos reikės įsigyti koncertinės įstaigos „Saulė“ bilietų kasoje. Vadovas taip pat sakė, kad gali būti, jog jau šios savaitės pabaigoje pakvietimus bus galima įsigyti ir internetu.

Po ilgai trukusio „Saulės“ pastato remonto, salėje liko tos pačios kėdės, grindų danga. Jei Šiaulių miesto savivaldybei pavyks laimėti konkursą projektui finansuoti, gali būti, kad jau kitais metais „Saulės“ salė ir vėl užvers duris. Bus keičiamos žiūrovų kėdės, grindų danga, kai kuri įranga.