Iš kandidato – į kandidatus: P. Malžinskas eis į Seimą

Dainiaus LABUČIO (ELTA) nuotr.
Paulius Malžinskas papildys Liberalų sąjūdžio kandidatų gretas ir kandidatuos vienmandatėje Jotvingių (Druskininkų–Lazdijų) rinkimų apygardoje.
Vilniaus regiono futbolo federacijos prezidentas Paulius Malžinskas nutarė į Seimą kandidatuoti su Liberalų sąjūdžiu. Jis pasirinko Jotvingių (Druskininkų – Lazdijų) rinkimų apygardą, praneša ELTA.

Naujienų agentūros BNS žiniomis, P. Malžinskas partijos sąraše – 114-as.

Pasak P. Malžinsko, kai kurie procesai Lietuvos sporte tik dar kartą parodo, kokia teisinga mintis, jog ir geriausia demokratija gali žlugti, jeigu nieko nebus daroma.

„Taip, federacijos privalo išlaikyti nepriklausomumą. Tačiau jų veikloje turi būti įtvirtinti labai aiškūs skaidrumo ir atvirumo principai, turi būti taikomi patys aukščiausi reputacijos ir visuomenės pasitikėjimo standartai.

Sporto politika mūsų šalyje neturi aiškios krypties, tai rodo ir už sportą atsakingos institucijos mėtymas iš ministerijos į ministeriją. Savo tikslus atvirai deklaravau jau ne kartą – skaidrių ir sąžiningų sporto organizacijų mūsų šalyje turi būtų kuo daugiau. Tam reikia ne tik politinių sprendimų, bet ir pačių sporto bendruomenių, klubų ir visų sporto veikloje dalyvaujančių asmenų aktyvaus įsitraukimo į organizacijų veiklą.

Reikia naujo požiūrio. Tik taip mes ugdysime „fair play“ mentalitetą. Mano sprendimas kandidatuoti su Liberalų sąjūdžių – tai siekis daryti konkrečius darbus ir pokyčius“, – argumentus dėstė P. Malžinskas.

Naujasis Liberalų sąjūdžio kandidatas praėjusį savaitgalį siekė tapti Lietuvos futbolo federacijos prezidentu. Rezultatu 71:6 pralaimėjo vieninteliam varžovui – dabartiniam organizacijos vadovui Tomui Danilevičiui.